crosssearch

Program zájezdu 1. den Odjezd ráno. Průjezd Německem a Rakouskem kolem Bodamského jezera do Švýcarska. Prohlídka historického Bernu, hlavního města Švýcarska s parlamentem a mohutným dómem. Ubytování v hotelu Central Residence&Spa na nádherné slunné terase v Leysin, v hotelu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odjezd ráno. Průjezd Německem a Rakouskem kolem Bodamského jezera do Švýcarska. Prohlídka historického Bernu, hlavního města Švýcarska s parlamentem a mohutným dómem. Ubytování v hotelu Central Residence&Spa na nádherné slunné terase v Leysin, v hotelu zdarma k dispozici krytý bazén, vířivka, sauna. Večeře. Nocleh.

2. den
Snídaně. Odjezd do Täsche. Vlakem do luxusního Zermattu, nejbohatší obce ve Švýcarsku s nádherným výhledem na Matterhorn. Prohlídka Zermattu, vlakem zpět do Täsche. Odjezd do Saas Fee, alpského střediska obklopeného 13 čtyřtisícovkami a mohutnými ledovci, prohlídka. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den
Snídaně. Odjezd do městečka Gruyéres pod stejnojmenným hradem, prohlídka. Odjezd do Lausanne na břehu Ženevského jezera, prohlídka malebného města s nádhernou katedrálou. Lodní výlet po Ženevském jezeře do luxusního Montreux. Procházka pobřežní promenádou lemovanou palmami z Montreux k středověkému hradu Chillon. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den
Snídaně. Odjezd do oblasti Bernských Alp. Prohlídka Grindelwaldu pod světoznámou severní stěnou Eigeru. Návštěva trümmelbašských vodopádů. Výjezd lanovkou do starobylého Mürrenu s výhledem na trojici Jungfrau, Mönch a Eiger. Návštěva luxusních lázní Interlaken. Prohlídka Luzernu pod masivem Pilatu na břehu Vierwaldstättersee, populární dřevěné kryté mosty. Odjezd do ČR.

5. den
Návrat ráno.

Cena zahrnuje

3 noci s polopenzí v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV a balkonem), vstup do relaxačního centra s bazénem v hotelu, dopravu luxusním autobusem, průvodce, mapu Švýcarska s informacemi, komplexní pojištění.

Minimální výměna na vstupy

61 CHF.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000