crosssearch

Švýcarská Mozaika

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Kostnice - Stein am Rhein - vodopády Rýna - Bern - Interlaken - Wilderswil - Lauterbrunnen - Thun - Luzern - Pilatus - Vaduz

Konečná cena za osobu od: 7 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kostnice - Stein am Rhein - vodopády Rýna - Bern - Interlaken - Wilderswil - Lauterbrunnen - Thun - Luzern - Pilatus - Vaduz

Program zájezdu

1. den: 

Odjezd pozdě odpoledne do Švýcarska.

2. den: 

Dopoledne příjezd do KOSTNICE na břehu BODAMSKÉHO JEZERA, prolídka města včetně Husova památníku, dále přejezd přes kouzelné městečko STEIN AM RHEIN do SCHAFFHAUSENU - zastávka u VODOPÁDŮ RÝNA později odpoledne odjezd přes BERN, večer ubytování v oblasti Lucernu, nocleh. 

3. den: 

Po snídani výlet do oblasti JUNGFRAUREGIONU - dopoledne zastávka v INTERLAKENU a WILDERSWILU, možnost výjezdu zubačkou na Schynige Platte s výhledem na Jungfrau, pokračování k ledovcovým vodopádům u LAUTERBRUNNENU, možnost zubačkou na Kleine Scheidegg nebo výjezd lanovkou na vrchol Piz Gloria - Schilthorn s otáčivou restaurací a terasou ve výšce 2 970 m n. m. s výhledem na Jungfrau, Eiger a Mőnch, pozdě odpoledne zastávka v městečku THUN se středověkým hradem na břehu jezera, večer zastávka v hlavním městě BERN, návrat na nocleh. 

4. den: 

Po snídani odjezd k jezeru VIERWALDSTÄTTERSEE - prohlídka města LUZERN s nejstarším dřevěným mostem ve Švýcarsku, volno, možnost výjezdu nejstrmější zubačkovou lanovkou na horu PILATUS a neopakovatelným výhledem na alpské velikány středního Švýcarska, odpoledne přejezd do vysokohorského střediska ENGELBERG pod horou Titlis, k večeru odjezd do hlavního města knížectví LICHTNŠTEJNSKA - VADUZ, procházka centrem města pod knížecím hradem, odjezd přes Rakousko do ČR. 

5. den: 

Příjezd v odpoledních hodinách.

 

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu***, 2x snídaně, služby průvodce.

Fakultativně

2x večeře 700 Kč. 

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000