crosssearch

Relaxace v Alpách Dolomity - oblast Cortiny dAmpezzo

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů. Kdo chce Dolomity lépe poznat, má zde možnost využít nepřeberné nabídky pestrých túr.
U tohoto zájezdu jsme zařadili pro zpříjemnění vašeho pobytu ubytování v pěkném ****hotelu Boite ve středisku Borca di Cadore. Pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení, hostům je k dispozici bazén s výhledem na horské štíty.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (so): Lehký pěší výlet kolem nejromantičtějšího jezera nazývaného „perlou“ mezi dolomitskými jezery LAGO DI BRAIES (PRAGSER WILDSEE), kde si vychutnáte pohledy na skalnaté velikány, které se zrcadlí v modrozelené hladině jezera a do údolí VAL DI FORE k chatě Grünwaldalm.

3.den (ne): Výjezd autobusem na PASSO FALZAREGO do výšky 2105 m., které se nachází pod masivem LE TOFANE. Odtud výlet kolem jezera LAGO VAL DE LIMIDES na vrcholek NUVOLAO (2574 m.), odkud jsou nádherné výhledy na západní stranu (na masiv Marmolady) i na východní stranu (na Cortinu d´Ampezzo). Cesta dolů vede kolem zajímavých přírodních útvarů CINQUE TORRI.

4.den (po): Výjezd autobusem na PASSO GIAU a odtud cestou pod vrcholem M. Formin k útvaru BECCO DI MEZZODI. Z tohoto místa je možnosti výběru dvou tras. Jedné lehčí přes jezero LAGO DI FEDERA a jedné delší pod MONTE PELMO a odtud lze sestoupit do městečka SAN VITO DI CADORE.

5.den (út): Výlet ze sedla PASSO TRE CROCI na severní stranu masivu SORAPISS k chatě RIF. TONDI a RIF FALORIA, odkud máme Cortinu „jako na dlani“.

6.den (st): Výstup od jezera LAGO DI LANDRO romantickým údolím VALLE DELLA RIENZA, odkud se naskýtají pěkné výhledy na proslavené CIME DI LAVAREDO (DREI ZINNEN). Zdatnější mohou vystoupat k RIF. LOCATELLI pod vrchol Paternkofel. Mírná varianta vede údolím VAL DI RIMBIANCO až k jezeru LAGO DI MISURINA.

7.den (čt): Výlet do oblasti PARCO NATURALE DOLOMITY D´AMPEZZO, do malebného údolí VALLE DI FANES k jezerům LAGO DI LIMO a LAGO VERDE k chatě RIF. FANES. Večer odjezd do Čech.

8.den (pá): Návrat do Čech v časných ranních hodinách.


Ubytování: ****hotel Boite (2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* 5x ubytování (2L. pokoje)
* 5x polopenze
* vedoucí zájezdu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000