crosssearch

Program zájezdu 1. den Odjezd večer. 2. den Prohlídka Bernu, hlavního města Švýcarska (památka UNESCO). Zastávka v mondénním Vevey u Ženevského jezera. Odjezd do Leysin. Ubytování v hotelu Central Residence & Spa, v hotelu relaxační centrum s bazénem, vířivkou, saunou a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odjezd večer.

2. den
Prohlídka Bernu, hlavního města Švýcarska (památka UNESCO). Zastávka v mondénním Vevey u Ženevského jezera. Odjezd do Leysin. Ubytování v hotelu Central Residence & Spa, v hotelu relaxační centrum s bazénem, vířivkou, saunou a párou. Vycházka na panoramatickou vyhlídku Prafandaz. Večeře. Nocleh.

3. den
Snídaně. Výjezd do průsmyku Col du Pillon. Lanovkou na vrchol Scex Rouge (2940 m n.m.) – rozhled na Mont Blanc, Matterhorn i Jungfrau, bezpečná vycházka po ledovci Glacier des Diablerets, zpět lanovkou. Z průsmyku Col du Pillon sestup kolem krásného vodopádu do Les Diablerets. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den
Snídaně. Odjezd přes průsmyk Col de la Forclaz do věhlasného Chamonix pod nejvyšší horou Evropy Mont Blanc, lanovkou na plošinu La Flégere, která je přírodním vyhlídkovým balkonem na oblast Mont Blancu a Chamonix. Vycházka po vrstevnici do mezistanice Plan Praz. Zpět lanovkou do Chamonix, prohlídka města. Při cestě zpět zastávka u přehrady Emosson v oblasti Dents du Midi. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den
Snídaně. Odjezd do luxusního Montreux. Ozubnicovou železnicí na vrcholek Rochers de Naye (2045 m n. m.), z vrcholu kruhový rozhled na švýcarské a francouzské Alpy a rozlehlé Ženevské jezero. Z mezistanice sestup do Montreux a dále podél jezera až k vodnímu hradu Chillon. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

6. den
Snídaně. Odjezd do průsmyku Col des Mosses. Výstup k jezeru Lac Lioson a dále na Pic Chaussy (2351 m n. m.) s kruhovým rozhledem, kterému opět dominuje Mont Blanc. Sestup zpět do průsmyku. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

7. den
Snídaně. Lanovkou k otáčivé restauraci Kuklos, panoramatický pohled od Eigeru přes Matterhorn až k Mont Blancu. Sestup k jezírku Lac d’Ai. Výstup do sedla pod skalní věží Tour d‘Ai, ze sedla nádherný výhled na Ženevské jezero. Sestup do Leysin okolo jezírka Lac de Mayen pod stejnojmennou skalní věží. Večer odjezd do ČR.

8. den
Návrat ráno.

Cena zahrnuje

5 nocí s polopenzí v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV a balkonem), vstup do relaxačního centra s bazénem v hotelu, dopravu luxusním autobusem, průvodce, mapu Švýcarska s informacemi, komplexní pojištění.

Minimální výměna na vstupy

127 CHF + 14 Eur.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000