crosssearch

Nejkrásnější místa východního Švýcarska

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Bregenz | Davos | Sv. Mořic | Chur | Arosa | Vaduz | Bad Ragaz

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách do Bregenzu, města na Bodamském jezeře s nádhernou promenádou a operní jezerní scénou. Možnost výjezdu lanovkou na vyhlídku Pfänder. Kolem Landquart a Klosters pokračujeme do olympijského města Davosu. Ubytování, nocleh.

2. den: Po snídani pojedeme přes Flüelapass do nejkrásnějšího údolí východního Švýcarska Engadin. Navštívíme Svatý Mořic, možnost výjezdu lanovkou na Piz Nair. Pokračujeme přes Julierpass k návštěvě skoro 300 m hluboké soutěsky Via Mala, kde si vody Dolního Rýna vymlely za staletí cestu. Údolím Rýna, tzv. Cestou hradů, kolem měst Chur, Land quart a Klosters se vrátíme do Davosu. Nocleh.

3. den: Po snídani celodenní pobyt v Davosu. Můžeme zde navštívit jezerní promenádu nebo vyjet lanovkami na blízké vyhlídky jako jsou například Jakobshorn či Parsenn a věnovat se případně nenáročné turistice v okolí tohoto zajímavého města. Nocleh.

4. den: Po snídani odjedeme autokarem do Churu, metropole rétorománského Švýcarska, kde je v chrámu nejkrásnější vyřezávaný oltář Švýcarska (autobus zde čeká). Pokračujeme adhezivní železnicí (jízdné cca 25 CHF není v ceně) do Arosy, vysokohorského centra sevřeného v nádherném skalním kotli. Možnost výletu lanovkami na 2639 m vysoký vrchol Weisshorn či o něco nižší Hörnli. Návrat do Davosu, nocleh.

5. den: Po snídani se krátce zastavíme ve Vaduzu, hlavním městě velkoknížectví Lichtenštejnského, s nímž má naše země hodně společného. Dále pokračujeme k návštěvě Bad Ragaz, jednoho z nejvýznamnějších lázeňských míst Švýcarska. Možnost koupání v termálním bazénu s umělou řekou, vodní jeskyní i spoustou nejrůznějších vířivek. Přes území SRN jen s bezpečnostními zastávkami pokračujeme zpět do ČR. Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000