crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Nejkrásnější místa Švýcarska železnicí

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Synonymem pro tento nejvýše položený evropský stát je vyspělá ekonomika, bankovnictví, hodinky, čokoláda, sýry a alpská příroda. A jak jinak poznat tuto překrásnou zem, než nejrychlejší a nejpohodlnější dopravou, a tou je železnice.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Synonymem pro tento nejvýše položený evropský stát je vyspělá ekonomika, bankovnictví, hodinky, čokoláda, sýry a alpská příroda. A jak jinak poznat tuto překrásnou zem, než nejrychlejší a nejpohodlnější dopravou, a tou je železnice.

Popis okruhu

1.DEN – CURYCH
- přílet do Curychu, uložení zavazadel v úložných boxech, prohlídka Curychu, plavba lodí po Zürichersee.

2.DEN – LUCERN
- přejezd vlakem do města, prohlídka Lucernu – ledovcové zahrady, dopravní muzeum, Picassovo muzeum.

3. DEN – AARE – INTERLAKEN
- odjezd do Meiringenu, soutěska řeky Aare, na druhé straně soutěsky nástup do vlaku, odjezd do Interlaken, návštěva Jungfrauparku. Dále plavba lodí po Brienzersee do Brienzu.

4. DEN – LAUSENNE – ŽENEVA
- odjezd vlakem k Ženevskému jezeru do Lausanne – prohlídka olympijského muzea a města. Dál odjezd vlakem do Ženevy, prohlídka, odjezd do Vevey – socha Charlieho Chaplina, památník Jana Palacha. Přejezd do Montreux – socha Freddieho Mercuryho, prohlídka. Návrat do oblasti Ženevského jezera, ubytování na 2 noci.

5. DEN – ZERMATT
– Údolím řeky Rhóny do Zermattu, dotud ozubnicovou železnicí na vrchol Gornergrat (3 100 m. n. m.), pohledy na Matterhorn a nejvyšší vrcholy Švýcarska včetně Dufourspitze, odpoledne volno v Zermattu, možnost prohlídky muzea alpinismu.

6.DEN – BERN – BASILEJ
- přes Visp Lötschberským tunelem a přes Spiez do Thunu, kde navštívíte zámek, který si nechal postavit rod Zähringenů. Odtud do hlavního města konfederace Bernu, které má ve znaku medvěda, města loubí a kašen. Návštěva staré části města. Pokračování do Basileje – červená radnice, katedrála s hrobkou Erasma Rotterdamského, jediný přístav Švýcarska. Přejezd do Curychu, transfer na letiště, odlet zpět do ČR.

Cena zahrnuje

- leteckou přepravu Praha - Curych - Praha vč. letištních tax a poplatků
- 5 nocí v hotelu 3* se snídaní
- 4denní Swisspass
- služby česky mluvícího průvodce

Slevy

Dítě 2 - 12 let v doprovodu 2 dospělých osob 2 700 Kč

Příplatek

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:
- jednolůžkový pokoj 5 700 Kč

Cena nezahrnuje

- cestovní pojištění
- vstupné během programu

Poznámka

MINIMÁLNÍ počet účastníků: 10.

Vzhledem k přestupům a nutnému přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Během prohlídek měst budou zavazadla uložena v úložných boxech na nádražích (zpoplatněno).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000