crosssearch

Nejkrásnější italská jezera a švýcarský Wallis

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Program zájezdu 1.den (pá):Odjezd z Prahy ve večerních hodinách. 2.den (so):Příjezd do Švýcarska. Nádherné BERNSKÉ ALPY: GRINDENWALD - horské středisko (1 038 m. n. m.) - možnost výjezdu na KLEINE SCHEIDEGG, odkud se naskýtají nádherné výhledy na pásmo zaledněných vrcholů v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá):Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2.den (so):Příjezd do Švýcarska. Nádherné BERNSKÉ ALPY: GRINDENWALD – horské středisko (1 038 m. n. m.) – možnost výjezdu na KLEINE SCHEIDEGG, odkud se naskýtají nádherné výhledy na pásmo zaledněných vrcholů v čele s trojicí Eiger, Mönch a Jungfrau (UNESCO), v případě velmi pěkného počasí možnost výjezdu až na JUNGFRAUJOCH – střecha Evropy, nejvýše položené nádraží v Evropě, výhledy přímo na nejdelší alpský ledovec Aletschgletscher. V případě špatného počasí zastávka v INTERLAKENU a zastávka v centru města LUZERN – malebné město na březích VIERWALDSTÄTERSEE, jeden z nejstarších dřevěných mostů – Kapličkový most, město považované za klenot Švýcarska.
3.den (ne):Nejkrásnější partie WALLISKÝCH ALP: výlet do světoznámého horského střediska ZERMATT, možnost výjezdu vláčkem až na GORNERGRAT do výšky přes 3000 metrů, odkud se naskýtají nezapomenutelné výhledy na symbol Švýcarska Matterhorn i na nejvyšší horu Švýcarska Monte Rosu. Při velmi pěkném počasí výjezd lanovkami až na KLEIN MATTERHORN (3 883 m.), kde se člověk dostane do nejužšího kontaktu s ledovými štíty.
4.den (po):Druhý den věnovaný perlám Walliských Alp: autobusem přejezd do údolí GOMSTAL, výjezd lanovkou na hřeben, který leží proti a nad největším alpským ledovcem ALETSCHGLETSCHER (UNESCO), nádherné výhledy. Zastávka v historickém městě SION s kulisou dvou hradů a majestátních hor. Odpočinek v termálních lázních LEUKERBAD, které patří k největším lázeňským střediskům ve Švýcarsku s překrásným horským okolím.
5.den (út):Přejezd ze Švýcarska přes SIMPLON PASS. Den věnovaný nádhernému jezeru LAGO MAGGIORE. Významné středisko u Lago di Maggiore STRESSA - na břehu jezera s krásnými paláci. Koupání v jezeře nebo pro zájemce plavba lodí na největší z BOROMEJSKÝCH OSTROVŮ - ISOLA BELLA k nádherné vile s rozlehlými zahradami.
6.den (st):Příjezd do oblasti LAGO DI LUGANO. Výjezd pozemní lanovkou na MONTE GENEROSO a krátký pěší okruh s výhledy na Lago di Lugano i do širokého okolí. Návrat zpět pozemní lanovkou. Výlet na švýcarskou stranu jezera LAGO MAGGIORE, zastávka v malebném městečku LOCARNO.
7.den (čt):Výlet k jedinému z velkých jezer, které se zcela nachází na italském území LAGO DI COMO zastávka v městečku COMO. Zastávka ve městě MILANO - moderní, životem pulsující metropole Lombardie, kde se mezi luxusními obchody a elegantními kancelářskými budovami nachází i jedinečná gotická katedrála, nejslavnější operní dům na světě a další pozoruhodnosti. BERGAMO - staré centrum uvnitř původních hradeb se pyšní souborem středověkých budov (Piazza Vecchia, Piazza del Duomo aj.). Přejezd k jezeru Lago di Garda.
8.den (pá):Putování u romantického jezera LAGO DI GARDA . Procházka podél jižního břehu malebného jezera LAGO DI LEDRO s výhledy na okolní přírodu a jezero do lázeňského městečka výhledy na protější mohutné majestátní vrcholky Cima Peri, Cima d’Oro. Poté přejezd do lázeňského městečka RIVA DEL GARDA s výhledy na okolní přírodu a jezero. Procházka k zajímavým VODOPÁDŮM DEL VARONE, kde se vodopád řítí uprostřed jeskyně. ARCO – malebné, přitažlivé městečko ležící na sever od Lago di Garda, kde najdete kamenné uličky, náměstí, katedrálu. Nad Arcem se vypíná na impozantní skále hrad.
9.den (so):Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000