crosssearch

Nejen za tajemstvím hodinek, sýra a čokolády

Poznávací zájezdy, Švýcarsko (zobrazit na mapě) mapa

Program zájezdu 1. den Odjezd ráno. Průjezd Německem. Večer prohlídka Basileje s mohutnou katedrálou na břehu Rýna. Odjezd k hotelu. Ubytování. Nocleh. 2. den Snídaně. Odjezd do Neuchatelu na břehu stejnojmenného jezera, prohlídka. Výjezd ozubnicovou železnicí na Chaumont...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odjezd ráno. Průjezd Německem. Večer prohlídka Basileje s mohutnou katedrálou na břehu Rýna. Odjezd k hotelu. Ubytování. Nocleh.

2. den
Snídaně. Odjezd do Neuchatelu na břehu stejnojmenného jezera, prohlídka. Výjezd ozubnicovou železnicí na Chaumont – výhled na jezera, Bernské Alpy a masiv Mont Blancu. Odjezd do La Chaux de Fonds – centra švýcarského hodinářského průmyslu, návštěva nejprestižnějšího hodinářského muzea na světě. Zastávka v Murtenu se zajímavými hradbami a vyhlídkami. Ubytování v hotelu Les Fontaines v průsmyku Col des Mosses. Večeře. Nocleh.

3. den
Snídaně. Odjezd do Vevey u Ženevského jezera, prohlídka. Odtud plavba lodí do Lausanne, prohlídka historického centra s katedrálou. Poté exkurze do čokoládovny Nestlé v Brocu, ochutnávka a možnost nákupu. Přejezd do Gruyeres známého výrobou sýrů. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den
Snídaně. Odjezd do Ženevy, prohlídka kosmopolitního sídla řady mezinárodních organizací. Procházka po promenádě s pohledem na známý vodotrysk. Lodní výlet po Ženevském jezeře s výhledem na luxusní vily. Odjezd do Lausanne, prohlídka malebné čtvrti Ouchy se známým Olympijským muzeem. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den
Snídaně. Odjezd k Ženevskému jezeru. Prohlídka hradu Chillon. Přejezd do mondénního Montreux – tzv. srdce ženevské riviéry. Výjezd ozubnicovou železnicí na vrcholek Rochers de Naye (2045 m n.m.), kruhový rozhled na švýcarské a francouzské Alpy i Ženevské jezero. Navíc zde v tzv. Svištím ráji žije až 14 druhů svišťů, díky kamerám je lze pozorovat přímo v norách. Odjezd do ČR.

6. den
Návrat ráno.

Cena zahrnuje

4 noci se snídaní v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), 3 večeře, dopravu luxusním autobusem, průvodce, mapu Švýcarska s informacemi, komplexní pojištění.

Minimální výměna na vstupy

160 CHF.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000