crosssearch

Mont Blanc Express

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Pilatus o Luzern o Rigi o Jungfraujoch TOP OF EUROPE o Interlaken o Spiez o Thun o Gstaad o Martigny o Chamonix Mont Blanc o Gruyéres o Bern o Zürich

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Pilatus o Luzern o Rigi o Jungfraujoch TOP OF EUROPE o Interlaken o Spiez o Thun o Gstaad o Martigny o Chamonix Mont Blanc o Gruyéres o Bern o Zürich

Program: 1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách přes SRN do Švýcarska.

2. den: fakultativně nejstrmější zubačkou se sklonem místy až 48 % na Pilatus (2132 m n. m.), nejvyšší horu oblasti Vierwaldštetského jezera. Luzern, prohlídka města (Lví památník, fakultativně ledovcová zahrada, Kapličkový most). Fakultativně Piccasovo muzeum nebo návštěva hradeb, obranného systému města Mussegmauer. Fakultativně lodí z Luzernu k hoře Rigi, z Vitznau nebo z Weggis zubačkou či lanovkou na "Královnu hor" (1797 m n. m.). Přejezd na ubytování, nocleh.

3. den: snídaně. Celodenní výlet do regionu Jungfrau a oblasti Interlakenu v Berner Oberland, fakultativně z Lauterbrunnenu zubačkou přes Kleine Scheidegg (skalní vyhlídkové galerie) na Jungfraujoch TOP OF EUROPE (3454 m n. m.) do nejvýše položeného evropského nádraží a zpět do Grindelwald Grund. V odpoledních hodinách krátké zastavení v lázních Interlaken. Přes prominentní středisko Gstaad přejezd na ubytování do hor nad Ženevským jezerem, nocleh.

4. den: snídaně. Panoramatickým vyhlídkovým Mont Blanc Express z Martigny do francouzského Chamonix Mont Blanc, s pohledy na rozsáhlé ledovce a masiv nejvyšší hory Evropy Mt. Blanc (4807 m n. m.). Pobyt v horském turistickém centru, fakultativně lanovkou na jeden z okolních vrcholů (např. Aiguille du Midi). Návrat na ubytování, nocleh.

5. den: snídaně. Malebný Gruyéres, kde se jakoby zastavil čas, proslavený výrobou stejnojmenného sýra, stojící na kopci pod středověkým hradem z 12. stol. Hlavní město Švýcarské Konfederace Bern, které svým tokem obepíná největší z řek v zemi Aare - prohlídka. Největší město a finanční centrum země Zürich (Bahnhofstrasse, cechovní domy podél řeky Limmat, katedrála Grossmunster, kostel Fraumunster aj.). Ve večerních hodinách odjezd přes SRN do ČR.

6. den: návrat v ranních až dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000