crosssearch

Program zájezdu 1. den Odjezd večer. 2. den Výjezd do průsmyku Grimsel s nádherným výhledem na Bernské a Walliské Alpy. Zastávka v Gletschi s výhledem na Rhonský ledovec pod průsmykem Furka. Odjezd do údolí Saas k přehradě Mattmark s nejvyšší sypanou hrází ve Švýcarsku....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odjezd večer.

2. den
Výjezd do průsmyku Grimsel s nádherným výhledem na Bernské a Walliské Alpy. Zastávka v Gletschi s výhledem na Rhonský ledovec pod průsmykem Furka. Odjezd do údolí Saas k přehradě Mattmark s nejvyšší sypanou hrází ve Švýcarsku. Okruh okolo přehrady a pohodlný sestup k hotelu Monte Moro v Saas Almagell. Ubytování. Večeře. Nocleh.
3. den
Snídaně. Odjezd do Täsche, zubačkou do Zermattu. Výjezd lanovkou k jezeru Schwarzsee (2583 m n. m.) s nádŹherným výhledem na Matterhorn, nejvyšší horu Švýcarska Monte Rosu a další čtyř­tisícovky. Výstup k chatě Hörnli (3260 m n. m.) přímo na úpatí Matterhornu. Sestup a lanovkou zpět. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.
4. den
Snídaně. Odjezd do Saas-Fee. Lanovkou a metrem až na Mittelallalin (3460 m n.m.) s otáčivou restaurací, nádherný výhled na ledovce a čtyřtisícovky. Návrat do Saas-Fee. Výstup přes Hohnegg až na Hannig (2350 m n.m.) s výhledem na celé Saas-Fee, zpět lanovkou. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den
Snídaně. Prohlídka Zermattu, nejbohatší obce ve Švýcarsku. Alpským metrem na Sunneggu s jezírkem Leisee, výstup na Blauherd. Sestup okolo horských jezírek Stellisee a Grünsee až do horské vesničky Findeln – krásné pohledy na Matterhorn zrcadlící se na hladině jezírek. Další sestup do Zermattu. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

6. den
Snídaně. Odjezd do Saas Fee. Lanovkou na Felskinn (3000 m n.m.), přes ledovec Chessjen až k chatě Britania (3030 m n.m.) – od chaty nádherný pohled na přehradu Mattmark a průsmyk Monte Moro. Návrat lanovkou do Saas Fee. Lanovkou na Spielboden. Výstup k mohutnému ledovci. Zpět lanovkou. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

7. den
Snídaně. Odchod do Saas Grundu. Lanovkou na Hohsaas (3098 m n. m.), panoramatický výhled, lanovkou zpět na Kreuzboden (2397 m n. m.). Vyhlídková cesta přes horské louky na Almagelleralp, panoramatické rozhledy na čtyřtisícovky a ledovce údolí Saas. Z Almagelleralp sestup do Saas Almagell, odjezd k Ženevskému jezeru. Vycházka po břehu jezera z Montreux k hradu Chillon. Odjezd do ČR.

8. den
Návrat ráno.

Cena zahrnuje

5 nocí s polopenzí v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV), dopravu luxusním autobusem, průvodce, mapu Švýcarska s informacemi, komplexní pojištění.

Minimální výměna na vstupy
145 CHF.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000