crosssearch

Krásy Švýcarska a Alpských velikánů - jeden z nejkrásnějších Alpských okruhů

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Ženevské jezero - Montreux - Chillon - Yvoire - Ženeva - Chamonix - Mont Blanc - Wallis - Zermatt - Matterhorn - Gornergratt - Aletsch - Jungfrauregion - Fiescheralp - Eggishorn - Grimselpass - Luzern

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poznávací zájezd Švýcarsko - Program

1. den Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.
2. den Ráno příjezd do MONTREUX, procházka po promenádě, která připomíná botanickou zahradu k legendárnímu hradu Chillon, vystavěného na skále u břehů Ženevského jezera. Přejezd po Ženevské riviéře, jižní cestou nad hladinou nejhlubšího jezera Alp do YVOIRE, zcela zachovalého středověkého městečka, v případě hezkého počasí možnost koupání v Ženevském jezeře. Následuje odjezd do ŽENEVY – prohlídka města s proslulou fontánou Jet d´Eau. Odjezd na ubytování.
3. den Den strávíme v CHAMONIX – mondénním středisku Savojských Alp, pod nejvyšší horou Evropy Mont Blancem. Fakultativně vyjedeme lanovkami na okolní vrcholy Aiguille Du Midi (3.842 m) nebo Le Brévent (2.526 m) s neopakovatelnými výhledy na nejvyšší evropský masív. Odjezd přes sedlo Forclaz na ubytování do oblasti Saastal.
4. den ZERMATT – návštěva malebné a nejbohatší vesnice na úpatí nejkrásnější hory Evropy MATTERHORNU. Fakultativní výlet horským vlakem do Gornergrattu (3.100 m) nebo zubačkou na Klein Matterhorn, odkud můžete obdivovat svět alpských velikánů v kraji věčného ledu. Návrat na ubytování.
5. den „Švýcarský bonbónek“ - nádherný výlet do oblasti horských čtyřtisícovek ALETSCH – JUNGFRAUREGION – fakultativně lanovkou z městečka FISCH na Fiescheralp a na Eggishorn (2.869 m.n.m), odkud jsou překrásné výhledy na Aletský ledovec, Konkordiaplatz - kde je ledovec nejmocnější i na trojlístek Jungfrau, Mönch a Eiger, zájemci vystoupají až na vrchol Egishornu (2.962 m.n.m.). Možnost turistiky, dle vlastních dispozic, buď lanovkou zpět nebo úžasná hřebenová turistika nad ledovcem (Unesco Höhenweg). Odpoledne přejezd přes vysokohorské sedlo Grimselpass na ubytování.
6. den Po snídani přejedeme přes horské průsmyky a navštívíme historické centrum země LUZERN – Staré město – proslavené dřevěnými mosty Kapellbrücke a Spreuerbrücke. Doporučujeme fakultativně výjezd lanovkou na Pilatus – lodí po Vierwaldstättském jezeře a dále zubačkou (nejstrmější ozubnicová trať na světě). Odjezd do republiky.
7. den Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000