crosssearch

Kde končí Švýcarsko a začíná Itálie

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Program zájezdu 1. den Odjezd ráno. Průjezd Německem do Švýcarska. Krátká zastávka u známé soutěsky Via Mala. Poté přejezd do kantonu Ticino a ubytování v hotelu poblíž Lugana. Nocleh. 2. den Snídaně. Odjezd do Lugana - procházka historickým centrem včetně luxusní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu


1. den
Odjezd ráno. Průjezd Německem do Švýcarska. Krátká zastávka u známé soutěsky Via Mala. Poté přejezd do kantonu Ticino a ubytování v hotelu poblíž Lugana. Nocleh.
2. den
Snídaně. Odjezd do Lugana - procházka historickým centrem včetně luxusní promenády podél jezera lemované palmami. Odtud přesun do Melide s prohlídkou komplexu „Švýcarsko v miniaturách“. Dále exkurze v čokoládovně Alprose s možností nákupu. Návrat do Lugana a výjezd ozubnicovou železnicí na vrchol Monte Generoso s panoramatickým výhledem. Návrat do hotelu. Nocleh.
3. den
Snídaně. Odjezd do Locarna u jezera Lago Maggiore, prohlídka. Plavba lodí do romantické Ascony, bývalé rybářské vesnice s kamennými uličkami a nábřežím lemovaným kavárnami. Přejezd do horského údolí Verzasca. Prohlídka městečka Lavertezzo s typickými starobylými domy a kamenným mostem. Na cestě zpět zastávka u přehrady Vogorno oblíbené pro bungee jumping. Návrat do hotelu. Nocleh.
4. den
Snídaně. Odjezd do oblasti jezera Lago di Como. Návštěva vily Carotta v Tremezzu, letohrádku z 18.století uprostřed nádherných zahrad. Průjezd malebnými vesničkami podél jezera a dále do kantonu Graubünden. Po překonání průsmyku Maloja příjezd do luxusních lázní Sv.Mořic, prohlídka. Odjezd do ČR. Cestou krátká zastávka v bezcelní zóně Samnaun s možností výhodného nákupu kosmetiky, lihovin a čokolády.
5. den
Návrat ráno.

Cena zahrnuje

3 noci se snídaní v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu luxusním autobusem, průvodce, mapu Švýcarska s informacemi, komplexní pojištění.

Cena nezahrnuje

2 večeře 640 Kč.

Minimální výměna na vstupy

90 CHF + 10 EUR.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000