crosssearch

Program zájezdu 1. den Odjezd večer. 2. den Příjezd do Lauterbrunnenu. Lanovkou na Grütschalp. Panoramatickou cestou s výhledy na Jungfrau, Eiger a Mönch do malebného Mürrenu. Návrat vlakem na Grütschalp a lanovkou do Lauterbrunnenu. Ubytování v hotelu Schönbühl s bazénem...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odjezd večer.

2. den
Příjezd do Lauterbrunnenu. Lanovkou na Grütschalp. Panoramatickou cestou s výhledy na Jungfrau, Eiger a Mönch do malebného Mürrenu. Návrat vlakem na Grütschalp a lanovkou do Lauterbrunnenu. Ubytování v hotelu Schönbühl s bazénem a výhledem na vrcholy Jungfrau, Eiger a Mönch. Večeře. Nocleh.

3. den
Snídaně. Odjezd do Grindelwaldu. Výjezd zubačkou do sedla Kleine Scheidegg pod mohutným masivem Jungfrau. Výstup k ledovci Eigergletscher. Túra Eiger Trail přímo pod majestátní severní stěnou Eigeru do Alpiglen, další sestup do Grindelwaldu. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den
Snídaně. Odjezd horským autobusem do sedla Grosse Scheidegg. Přechod na First, cestou krásné výhledy na Finsteraarhorn – nejvyšší horu Bernských Alp. Mírný výstup k nádhernému horskému jezeru Bachalpsee. Sestup po cestě obklopené horkými květinami na Waldspitz. Zpět do Grindelwaldu horským autobusem. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den
Snídaně. Odjezd podél Brienzského jezera do Meiringenu. Výjezd lanovkou k mohutným reichenbašskýcm vodopádům, kde Artur Conan Doyle nechal zahynout Sherlocka Holmese. Návrat do Meiringenu a průchod divokou soutěskou řeky Aare, která je 1,4 km dlouhá a 200 metrů hluboká. Přejezd do Interlaken mezi Thunským a Brienzským jezerem, prohlídka luxusních lázní. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

6. den
Snídaně. Odjezd do Lauterbrunnenu. Výjezd zubačkou do sedla Kleine Scheidegg. Výstup k ledovci Eigergletscher. Sestup po ledovcové moréně až do malebného údolí Biglenalp a dále do Wengenu a Lauterbrunnenu. Fakultativně možno za příplatek cca 118 CHF vyjet na nejvyšší evropské nádraží Jungfraujoch – Top of Europe (3454 m n.m.). Po návratu se připojíte ke skupině. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

7. den
Snídaně. Výjezd zubačkou na Schynige Platte – nejkrásnější kruhový rozhled v celé oblasti. Panoramatický okruh s množstvím nádhernách výhledů. Možnost návštěvy alpské zahrady s množstvím alpských květin. Návrat zubačkou. Odjezd do ČR, cestou krátká prohlídka malebného Luzernu.

8. den
Návrat ráno.

Cena zahrnuje

5 nocí s polopenzí v hotelu s venkovním bazénem (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím nebo 3– a 4-lůžkové pokoje s umyvadlem, sprcha a WC na patře), dopravu luxusním autobusem, průvodce, mapu Švýcarska s informacemi, komplexní pojištění.

Minimální výměna na vstupy

159 CHF.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000