crosssearch

Bodamské jezero, květinový ostrov Mainau švýcarské perly

Poznávací zájezdy, Švýcarsko

Program: 1. den: Odjezd v pozdních večerních hodinách z ČR. Přejezd přes Německo. 2. den: Ráno zastávka u VODOPÁDŮ RÝNA, které jsou největší ve střední Evropě. Dále návštěva historického městečka STEIN AM RHEIN s hrázděný-mi domy. Příjezd k BODAMSKÉMU JEZERU. Květinový...

Konečná cena za osobu od: 6 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd v pozdních večerních hodinách z ČR. Přejezd přes Německo.

2. den: Ráno zastávka u VODOPÁDŮ RÝNA, které jsou největší ve střední Evropě. Dále návštěva historického městečka STEIN AM RHEIN s hrázděný-mi domy. Příjezd k BODAMSKÉMU JEZERU. Květinový ostrov MAINAU s krásnou botanickou zahradou. KOSTNICE - prohlídka historické části města a památek spojených se zdejším Husovým pobytem. Dojezd na nocleh.

3. den: Návštěva horské oblasti APPENZELL zakončená výjezdem lanovkou na skalnatý vrchol SÄNTISU - nejvýznamnější dominanty a rozhledového bodu východního Švýcarska. Prohlídka starého biskupského města ST. GALLEN se známou knihovnou. V podvečer návštěva romantického bavorského městečka LINDAU na poloostrově v BODAMSKÉM JEZEŘE. Návrat na nocleh.

4. den: Cesta do středního Švýcarska: Kolem jezer do městečka ARTH - GOLDAU, odtud zubačkou na legendární vrchol RIGI s krásným výhledem na střední Švýcarsko. Možnost pěšího výletu po úbočí Rigi k mezistanici a návrat zubačkou. Město SCHWYZ - centrum nejstarší části Švýcarska s muzeem prvních kantonů. Dále vyhlídková cesta autobusem po nádherném břehu jezera VIERWALDSTÄTTERSEE do LUZERNU - historického města s charakteristickým vrcholem Pilatus, dvěma krytými dřevěnými mosty, zachovaným opevněním a zajímavými kostely.

5. den: Příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000