crosssearch

Trasa zájezdu: Ženeva o Lausanne o Zermatt o Sion o Interlaken o Jungfraujoch o Pilatus o Luzern o Rigi o Chur o St. Moritz o Berninapass o Tirano o Lugano o Vaduz Program: 1. den: odjezd v podvečer z ČR přes SRN do Švýcarska. 2. den: kosmopolitní Ženeva na řece Rhoně...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Ženeva o Lausanne o Zermatt o Sion o Interlaken o Jungfraujoch o Pilatus o Luzern o Rigi o Chur o St. Moritz o Berninapass o Tirano o Lugano o Vaduz

Program: 1. den: odjezd v podvečer z ČR přes SRN do Švýcarska.

2. den: kosmopolitní Ženeva na řece Rhoně a březích Ženevského jezera. Mezinárodní centrum nazývané "nejmenším velkoměstem na světě". Fakultativně plavba po jezeře, prohlídka města na úpatí hory Mt. Saléve, katedrála sv. Petra, radnice, Park reformace, pomník Jean Jacques Rousseau. Přejezd do Lausanne, univerzitního města 3 nadmořských výšek a sídla jedinečného mezinárodního olympijského muzea a výboru. Prohlídka města, fakultativně Olympijské muzeum. Přejezd na ubytování do hor nad Ženevským jezerem, nocleh.

3. den: snídaně. Celodenní výlet do Zermattu (1620 m n. m.) na úpatí nejkrásnější hory Matterhornu (4478 m n. m.). Fakultativně zubačkou na Gornergratt (3100 m n. m.) s výhledy na nejvyšší horský masiv Monte Rosa a ledovce. S krátkou návštěvou Sionu - hlavního města kantonu Wallais v rhonském údolí, návrat na ubytování, nocleh.

4. den: snídaně. Přes Interlaken do Lauterbrunnenu, fakultativně zubačkou na Jungfraujoch TOP OF EUROPE (3454 m n. m.) do nejvýše položeného železničního nádraží v Evropě. Zpět do Grindelwald Grund a dále do lázní Interlaken (mezi dvěma jezery - Thunersee a Brienzersee) s výhledy na Jungfrau (4158 m n. m.). Přejezd na ubytování v okolí Luzernu, nocleh.

5. den: snídaně. Fakultativně nejstrmější zubačkou, se sklonem místy až 48 % na Pilatus (2132 m n. m.), nejvyšší vrchol oblasti Vierwaldštedtského jezera. Město Luzern, hlavní město stejnojmenného kantonu - prohlídka. Kapličkový most, Lví památník, věžní hradby Mussegmauer, radnice, nábřeží s cechovními domy. Přejezd na ubytování, nocleh.

6. den: snídaně. Přejezd do Churu. Bernina Expressem 145 km kantonem Graubunden do St. Moritz (Svatého Mořice), na vrchol průsmyku Berninapass bez ozubnice do výšky 2253 m s výhledy do hor a hlubokých údolí. Přes Poschiavo až do italského Tirana. Odtud dál autobusem přes italské území oblasti Veltlin zpátky do švýcarského Lugana. Prohlídka města, 2. největšího finančního centra země, města parků, promenád a zahrad, s vrcholy San Salvatore (912 m n. m.) a Monte Bré (933 m n. m.). V podvečer zastavení v Bellinzoně, městě 3 hradů a hlavním městě kantonu Ticino. Po cestě do Čech noční zastavení v knížectví Lichtenštejn a jeho hlavním městě Vaduzu. Odjezd přes SRN do ČR.

7. den: návrat v ranních až dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000