crosssearch

Stockholm, bílé noci na ostrovech

Poznávací zájezdy, Švédsko

Odlet z Prahy do Stockholmu, transfer do centra, ubytování, dle času příletu podvečerní procházka po Stockholmu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

STOCKHOLM

1. den:

Odlet z Prahy do Stockholmu, transfer do centra, ubytování, dle času příletu podvečerní procházka po Stockholmu.

2. den:

Prohlídka Stockholmu parlament, opera, Drottninggatan, staré město Gamla Stan plné suvenýrů, tržnice s rybími a jinými švédskými delikatesami, radnice, místo udělování Nobelových cen. Individuálně možnost návštěvy Národního muzea, interiérů radnice nebo ostrova Riddarholm s kostelem a paláci. Fakultativně výlet lodí k letnímu sídlu švédské královské rodiny Drottningholmu (UNESCO).

3. den:

Pokračování v prohlídce Stockholmu Storkyrkan, katedrála, královský palác, trajektem k Vasa muzeu, unikátní lodi krále Gustava II. Adolfa, dále 1. skanzen na světě založený 1891, se stavbami z celého Švédska a ochutnávkou původních potravin a pamlsků, nebo zábavní park Grőna Lunds Tivoli, příp. etnografické museum Nordiska Museet nebo ABBA museum. Podvečerní Södermalm, Jižní ostrov, romantické uličky s kavárnami, místa spojená s romány Stieg Larssona, večerní procházka s vyhlídkami na celý osvětlený Stockholm.

4. den:

Celodenní volno ve Stockholmu s možností individuální návštěvy některého z muzeí např. Muzeum ve Stockholmské radnici, Muzeum moderního umění nebo Národní galerii, popř. prohlídka parků možnost půjčit si kolo, večerní procházka, Královské dramatické divadlo, Sture, Královský park Kungsträdgrden, a posezení v baru na pověstné plachetnici af Chapman. Fakultativně celodenní výlet vyhlídkovou lodí a turistika na ostrově Sandhamn, cesta přes Vaxholm město s pevností, romantické souostroví na ostrov Sandhamn, původně rybářský přístav, ráj jachtařů a plachetnic, možnost koupání nebo ochutnávka uzených krevet, výhledy na ostrovy a plachetnice.

5. den:

Rozloučení se Stockholmem, poslední nákupy, transfer na letiště, odpoledne odlet ze Stockholmu do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000