crosssearch

Zlatý okruh Srí Lankou

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Ráno návštěva sloní farmy Pinnawela. V parku je přes 60 slonů, kteří v divočině osiřeli nebo byli zraněni. K nezapomenutelným zážitkům patří doba koupání slonů v nedaleké řece. Následuje prohlídka jedné z největších a nejkrásnějších botanických zahrad na světě - královské...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. - 7. den - MALÝ OKRUH SRÍ LANKOU

8. den KANDY

Ráno návštěva sloní farmy Pinnawela. V parku je přes 60 slonů, kteří v divočině osiřeli nebo byli zraněni. K nezapomenutelným zážitkům patří doba koupání slonů v nedaleké řece. Následuje prohlídka jedné z největších a nejkrásnějších botanických zahrad na světě - královské botanické zahrady Peradeniya. Nocleh v Kandy.

9. den NUWARA ELIYA

Po snídani následuje přejezd do horského městečka Nuwara Eliya, oblíbeného letoviska Britů v 19. století, dříve označované jako ,,malá Anglie". Jedná se o nejvýše položené město na Srí Lance. Dominantou je hustě zalesněný masiv hory Pidurutalagala, která je se svými 2.555 m n.m. nejvyšším bodem ostrova. Navštívíte zde nejlepší čajové plantáže a továrnu na zpracování čaje. Večeře a nocleh v Nuwara Eliya.

10. den HORTONSKÉ PLANINY - YALA

Snídaně. V časných hodinách odjezd na Hortonské planiny, jejíž jedna strana spadá na místě zvaném ,,Konec světa" do hloubky 1.050 metrů. Výhled do dalekého okolí Vám bude umožněn po zdolání krátkého pěšího okruhu. Odpoledne přejezd k národnímu parku Yala. Ubytování a nocleh.

11. den YALA

Snídaně. V dopoledních hodinách safari v národním parku Yala, kde lze zastihnout stáda divokých slonů, prasátek a buvolů. V tomto parku též žije největší populace leopardů na světě. Volné odpoledne s možností prodloužení safari v národním parku. Večeře, nocleh.

12. den YALA - GALLE

Snídaně. Odpoledne odjezd do přímořské oblasti. Cestou zastávka v Galle, pevnostního města, které bylo v historických dobách klíčem k jihu ostrova. Město založili Portugalci jako pevnost Galle Fort, přestavěnou Holanďany jako velkolepé opevnění s hradbami a baštami. Dnes se jedná o nejzachovalejší koloniální město na Srí Lance. Příjezd do hotelu. Ubytování, večeře, nocleh.

13. den POBYT U MOŘE

Snídaně. Pobyt v hotelu u moře 3*. Individuální volno.

14. den ODLET DO PRAHY

Volné dopoledne. Odpoledne transfer na letiště v Kolombu a odlet do Prahy.

15. den PŘÍLET DO PRAHY

Program lze prodloužit pobytovým zájezdem na Srí Lance či na Maledivách.

Cena zájezdu zahrnuje

- letištní taxy
- transfery klimatizovanými minibusy
- 12x nocleh s polopenzí v hotelech 3* - 4*
- vstupy dle programu
- služby průvodce CK (min. 12 osob)

Cena zájezdu nezahrnuje

- vstupní vízum 900,- Kč
- fakultativní výlety

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000