crosssearch

Zelená perla Indického oceánu

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Srí Lanka - zelená perla Indického oceánu

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den - Nuwara Eliya
Po příletu transfer do Nuwara Eliya, "Malé Anglie" na Srí Lance, v oblasti krásných hor, údolí, vodopádů a čajových plantáží. Jde o jedno z nejchladnějších míst na ostrově, které bývá přirovnáváno k jaru v Anglii. Navíc všude kolem Nuwara Eliya uvidíte důkaz britského vlivu ve stylu zdejších vesnických domů. Večeře a nocleh v Nuwara Eliya v Galway Forest Lodge.

2. den - Rawana
Přejezd do národního parku Yala, po cestě návštěva vodopádu Rawana s délkou 90 m. Odpoledne volno. Večeře a přenocování v Yale v Elephant Reach Hotel.

3. den - Yala safari / Kataragama
Brzy ráno odjezd džípem na safari do národního parku Yala, kde je na světě největší koncentrace levhartů, dále zde žijí sloni, krokodýly, prase divoké, vodní buvol, různé druhy ptáků atd. (dravci, čápi, pávy atd.). Poté návrat do hotelu na snídani. Odpoledne okružní jízda posvátným městem Kataragama. Večeře a přenocování v Yale v Elephant Reach Hotel.

4. den - Wewurukannala / Mulkirigala
Návštěva buddhistického chrámu Wewurukannala ve městě Dickwella. Dominuje mu největší socha Buddhy na Srí Lance z 18. st. Přesun do Mulkirigala, což je obrovský balvan známý jako "malá Sigiriya" a stoupající téměř kolmo přes 200 m z okolního lesa. Mulkirigala se skládá z řady skalních chrámů vytesaných ve 2. st. př.n.l. Zastávka u Hummanaya "Blow Hole", kde z díry v masivní skále vystřikuje mořská voda až do výše 30 m. Večeře a nocleh v Dickwella v Dickwella Village.

5. den - Negombo
Přejezd na plážový pobyt - Camelot Beach Hotel. Délka pobytu dle přání klienta, možnost též zvolit pobyt v některém z plážových hotelů po cestě do Colomba.Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000