crosssearch

To nejlepší ze Srí Lanky - stopover

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

STOP OVER - zastávka na Srí Lance

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.DEN

varianta 4 noci/ 5dní – ubytování 4* nebo 5*

PRAHA/SRÍ LANKA/COLOMBO
Po příletu Vás srdečně přivítají naši partneři z ExcitingTravel Holidays. Bude následovat transfer do Dambulla/Giritale/Habarana. Odpoledne Vás čeká prohlídka středověkého města Polonnaruwa. Ubytování v hotelu Amaya Lake 4* nebo Chaaya Village 4*/ Cinnamon Lodge 5* nebo Heritance Kandalama 5*. Poté budete následovat večeře a nocleh.

2.DEN

varianta 4 noci/ 5dní – ubytování 4* nebo 5*

KANDY
Po snídani se vypravíte do skalní pevnosti Sigiriya, jednoho z divů antického světa. Poté navštívíte jeskynní chrám Dambulla a dále budete pokračovat do Kandy, po cestě navštívíte bylinnou zahradu a v neposlední řadě dílnu batikovaných výrobků a materiálů.
Odpoledne si prohlédnete chrám posvátné relikvie zubu Buddhy a budete svědky denních tradičních rituálů, které se v chrámu odehrávaly. Dále uvidíte pestré vystoupení z Kandyiských tanců. Poté návrat do hotelu Amaya Hills 4* nebo Randholee Resort 4*/Mahaweli Reach 5* nebo Earl's Regency 5*, večeře, nocleh.

3.DEN

varianta 4 noci/ 5dní – ubytování 4* nebo 5*

KANDY/NUWARA ELIYA
Po snídani navštívíte královskou botanickou zahradu v Peradeniyi. Poté pojedete do městečka Nuwara Eliya, které v překladu znamená město světla. Po cestě budete moci spatřit dech beroucí výhled na krásnou krajinu a kochat se pohledem na Kaskádské vodopády. Navštívíte čajovou plantáž, kde ochutnáte známý cejlonský čaj. Odpoledne přijedete do Nuwara Eliya a prohlédnete si toto městečko. Poté se ubytujete v hotelu St. Andrew’s 4* nebo Araliya Greens 4*/Tea Factory 5* nebo Grand Hotel 5*, následuje večeře a nocleh.

4.DEN

varianta 4 noci/ 5dní – ubytování 4* nebo 5*

COLOMBO
Po snídani se vypravíte do Colomba, kde Vás čeká prohlídka města. Poté se ubytujete v hotelu Pegasus Reef 4* nebo Club Dolphin 4*/Cinnamon Grand 5* nebo Cinnamon Lakeside 5*, poté bude následovat večeře a nocleh.

5.DEN

varianta 4 noci/ 5dní – ubytování 4* nebo 5*

ODLET
Po snídani Vás bude čekat transfer na letiště k odletu do Vámi zvolené další destinace či zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000