crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

To nejlepší ze Srí Lanky I

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

PRAHA/ SRÍ LANKA/COLOMBO Po příletu Vás srdečně přivítají naši partneři. Bude následovat transfer do Negomba/Colomba do hotelu Palm Village 3*, Pegasus Reef 4* nebo Cinnamon Grand 5* (nebo podobné). Poté budete mít okružní jízdu městem Colombo, večeři a nocleh.

Konečná cena za osobu od: 45 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.DEN:
PRAHA/ SRÍ LANKA/COLOMBO Po příletu Vás srdečně přivítají naši partneři. Bude následovat transfer do Negomba/Colomba do hotelu Palm Village 3*, Pegasus Reef 4* nebo Cinnamon Grand 5* (nebo podobné). Poté budete mít okružní jízdu městem Colombo, večeři a nocleh.

2.DEN:
DAMBULLA / HABARANA Po snídani se vydáte do Anuradhapury, nejstaršího královského města, kde vás bude čekat okružní jízda tímto mystickým starobylým a nejposvátnějším městem Srí Lanky, které sloužilo jako velké klášterní centrum. Poté večeře a nocleh v hotelu Kassapa Lion Rock 3*, Amaya Lake 4* nebo Cinnamon Lodge 5* (nebo podobné).

3.DEN:
DAMBULLA / POLONNARUWA Po snídani vyrazíte s průvodcem směr Polonnaruwa, středověkého království z 11. a 13.století. Buddhistické a hinduistické chrámy se nachází ve stejném komplexu a mnoho dalších ruin symbolizuje tuto skutečnost. Čeká zde na vás také návštěva truhlářské dílny s dřevořezbou a prodejnou. Fakultativně možnost vyjížďky na slonech džunglí Habarana či jeep safari do NP Minneriya. Večeře a nocleh v hotelu Kassapa Lion Rock 3*, Amaya Lake 4* nebo Cinnamon Lodge 5* (nebo podobné).

4.DEN:
KANDY Po brzké snídani vystoupáte do skalní pevnosti Sigiriya z 5.století, jednoho z divů antického světa. Navštívtíe světoznámé fresky "nebeských panen" v Sigiriya, které jsou v chráněné kapse skály přístupné točitým schodištěm. Tyto fresky jsou vymalovány v zemitých pigmentech na omítku. Dále budete pokračovat do Kandy, po cestě navštívíte bylinnou zahradu a v neposlední řadě dílnu batikovaných výrobků a materiálů. Poté návštěva Spice Garden v Matale, kde se dozvíte o používání různých druhů koření, jak se pěstuje a zpracovává. Na závěr Vás zde čeká zdarma 20 minutová ajurvédská masáž. Ve večerních hodinách uvidíte pestré vystoupení Kandyiských tanců. Ubytování v hotelu Topaz 3*, Amaya Hills 4* nebo Mahaweli Reach 5* (nebo podobné), následovat bude večeře a nocleh.

5.DEN:
KANDY Po snídani si prohlédnete slavný chrám posvátné relikvie zubu Buddhy a budete svědky denních tradičních rituálů, které se v chrámu odehrávaly. Dále návštěva muzea Gem a tradičního obchůdku s oblečením. Odpoledne navštívíte královskou botanickou zahradu v Peradeniyi, známou jako nejkrásnější zahradu v jižní Asii. Poté se ubytujete v hotelu Topaz 3*, Amaya Hills 4* nebo Mahaweli Reach 5* (nebo podobné), následovat bude večeře a nocleh.

6.DEN:
NUWARA ELIYA Po snídani pojedete do městečka Nuwara Eliya, které v překladu znamená město světla. Po cestě budete moci spatřit dech beroucí výhled na krásnou krajinu a kochat se pohledem na Kaskádské vodopády. Zajisté Vás překvapí prudká změna teploty. Fakultativně možnost vlakem z nádraží Peradeniya Station do Nanu Oya Station - kromě úchvatných scenérií je to opravdu nezapomenutelný zážitek. Dále navštívíte čajovou plantáž, kde můžete ochutnat známý cejlonský čaj a zároveň si vyzkoušet sklizeň čaje. Poté se ubytujete v hotelu Galway Forest Lodge 3*, Araliya Greens 4* nebo Grand Hotelu 5* (nebo podobné), následuje večeře a nocleh.

7.DEN:
Varianta 7 nocí USWETEKEIYAWA / NEGOMBO / COLOMBO Ještě před svou cestou zpět do Negomba/Colomba máte dle Vašeho přání fakultativně možnost navštívit NP Horton Plains. Po cestě prohlídka čajové plantáže a továrny na zpracování, dále Witness a vodopádů Ramboda. Po příjezdu do Negomba/Colomba se ubytujete v hotelu Palm Village 3*, Pegasus Reef 4* nebo Cinnamon Grand 5* (nebo podobné), poté bude následovat večeře a nocleh. Varianta 8 nocí TISSAMAHARAMA Ještě před svou cestou zpět do Negomba/Colomba máte dle Vašeho přání fakultativně možnost navštívit NP Horton Plains. Dále po cestě prohlídka čajové plantáže a továrny na jeho zpracování. Pak odjezd do Tissamaharama. Po příjezdu se ubytujete v hotelu Chandrika 3*, The Safari 4* nebo Cinnamon Grand 5* (nebo podobné), poté bude následovat večeře a nocleh.

8.DEN:
Varianta 7 nocí ODLET Po snídani Vás bude čekat transfer na letiště k odletu zpět do ČR. Varianta 8 nocí USWETEKEIYAWA / COLOMBO Po snídani soukromé jeep safari po národním parku Yala, největším na Srí Lance, který je tvořený rozmanitou krajinou od kraje oceánu až do džungle, plný křovin, sladkovodních řek a jezer, které zde udržují velké množství volně žijících živočichů včetně ohrožených druhů jako např.levhart, slon, vodní buvol aj. Poté odjezd do Colomba. Po cestě navštívíte holandskou pevnost v Galle a líheň želv v Kosgodě. Po příjezdu do Colomba se ubytujete v hotelu Palm Village 3*, Pegasus Reef 4* nebo Cinnamon Grand 5* (nebo podobné), poté bude následovat večeře a nocleh.

9.DEN:
Varianta 8 nocí ODLET Po snídani Vás bude čekat transfer na letiště k odletu zpět do ČR

 


1.DEN:
varianta 7 nocí / 8dní ubytování 4* nebo 5* PRAHA/SRÍ LANKA/COLOMBO Po příletu Vás srdečně přivítají naši partneři z ExcitingTravel Holidays. Bude následovat transfer do Negomba/Colomba do hotelu Pegasus Reef 4* nebo Club Dolphin 4*. Poté budete mít okružní jízdu městem Colombo, večeři a nocleh.

2.DEN:
varianta 7 nocí / 8dní ubytování 4* nebo 5* DAMBULLA/ANURADHAPURA Po snídani se vydáte do nejstaršího královského města Anuradhapura, poté večeře a nocleh v hotelu Amaya Lake 4* nebo Chaaya Village 4*.

3.DEN:
varianta 7 nocí / 8dní ubytování 4* nebo 5* DAMBULLA/POLONNARUWA Po snídani Vás čeká prohlídka středověkého města Polonnaruwa nebo na přání máte také možnost vychutnat si jeep safari v NP Minneriya či vyjížďku na slonech. Večeře a nocleh v hotelu Amaya Lake 4* nebo Chaaya Village 4*.

4.DEN:
varianta 7 nocí / 8dní ubytování 4* nebo 5* KANDY Po snídani se vypravíte do skalní pevnosti Sigiriya, jednoho z divů antického světa. Poté navštívíte jeskynní chrám Dambulla a dále budete pokračovat do Kandy, po cestě navštívíte bylinnou zahradu a v neposlední řadě dílnu batikovaných výrobků a materiálů. Poté se ubytujete v hotelu hotelu Amaya Hills 4* nebo Randholee Resort 4*, následovat bude večeře a nocleh.

5.DEN:
varianta 7 nocí / 8dní ubytování 4* nebo 5* KANDY Dnes navštívíte královskou botanickou zahradu v Peradeniyi. Odpoledne si prohlédnete chrám posvátné relikvie zubu Buddhy a budete svědky denních tradičních rituálů, které se v chrámu odehrávaly. Dále uvidíte pestré vystoupení z Kandyiských tanců. Poté návrat do hotelu Amaya Hills 4* nebo Randholee Resort 4*, večeře, nocleh.

6.DEN:
varianta 7 nocí / 8dní ubytování 4* nebo 5* KANDY/NUWARA ELIYA Po snídani pojedete do městečka Nuwara Eliya, které v překladu znamená město světla. Po cestě budete moci spatřit dech beroucí výhled na krásnou krajinu a kochat se pohledem na Kaskádské vodopády. Navštívíte čajovou plantáž, kde ochutnáte známý cejlonský čaj. Odpoledne přijedete do Nuwara Eliya a prohlédnete si toto městečko. Poté se ubytujete v hotelu St. Andrews 4* nebo Araliya Greens 4*, následuje večeře a nocleh.

7.DEN:
varianta 7 nocí / 8dní ubytování 4* nebo 5* NEGOMBO/COLOMBO Ještě před svou cestou zpět do Negomba/Colomba máte dle Vašeho přání možnost navštívit NP Horton Plains či si užít rafty na řece Kitulgala. Na cestě do Colomba navštívíte Devon a vodopády St. Claire. Po příjezdu do Negomba/Colomba se ubytujete v hotelu Pegasus Reef 4* nebo Club Dolphin 4*, poté bude následovat večeře a nocleh.

8.DEN:
varianta 7 nocí / 8dní ubytování 4* nebo 5* ODLET Po snídani Vás bude čekat transfer na letiště k odletu zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000