crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Střední Okruh - Tangerine

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Praha - Kolombo - Anuradhapura - Sigiriya - Kandy - Pinnawalla - Nuwara Eliya

Konečná cena za osobu od: 41 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Praha - Kolombo - Anuradhapura - Sigiriya - Kandy - Pinnawalla - Nuwara Eliya

Program zájezdu

1.den: odlet z Prahy - 2. den: přílet do KolombaPřílet, transfer z letiště do Habarany. Volný program. Večeře, nocleh ve 3* hotelu s polopenzí.

3. den: Habarana-Anuradhapura-HabaranaPo snídani odjezd do Anuradhapury. Anuradhapura byla prvním hlavním městem Srí Lanky. Uvidíte zde památky jako jsou Thuparama, Lankarama, Jetawana Dagaba i nejposvátnější strom - Ficus Religious, který je zde střežený od chvíle, kdy byl objeven. Je zde mnoho soch, zbytků paláců, rybníky, chrámy, svatyně, krásné zahrady a mnoho dalších památek, které jistě stojí za shlédnutí. Následuje transfer zpět do hotelu, večeře, nocleh.

4. den Habarana-Sigiriya-KandyPo snídani odjezd k legendárnímu místu Sigiria Rock s pevností na vrcholu, která je známá jako Lví skála. Postavit ji nechal král Kassapa a její historie je opředená mnoha legendami. Po 19 letech byla pevnost stržena a zničena. Z jejího vrcholu můžete obdivovat zbytky komplexu Sigiria Rock s vodními nádržemi a zahradami. Další navštívené místo budou jeskynní chrámy Dambulla. Na stropech a stěnách je mnoho buddhistických maleb, vidět můžete i přes 130 soch Buddhů, byly zde nalezeny i další sochy bohů a králů. Večeře a nocleh v Kandy.

5. den: Kandy-PinnawallaPo snídani návštěva sloního sirotčince v Pinnawale. Pinnawale je vzdálená přibližně 90 kilometrů od Colomba. Sloní sirotčinec zde funguje již od roku 1975 a pečují zde o zraněné a opuštěné slony. V současné době se jejich počet zvyšuje. Nejlepší čas pro tuto návštěvu je v době napájení 9.30-10.00 a 13.30-14.00 a v době koupání 10.00-10.30 a 14.00-14.30, kdy jsou všichni sloni společně u řeky. poté návrat zpět do Kandy, cestou zastávka na prohlídku Královské botanické zahrady v Peradeniyy. Zde je přes 5 000 druhů stromů a rostlin. Večeře, nocleh.

6.den: Pinnawalla - Nuwara EliyaPo snídani odjez vlakem do Nuwara Eliya, návštěva čajové plantáže a výrobny čaje. Nuwara Eliya neboli ,,Malá Anglie" leží mezi kulisami krásných hor, údolí, vodopádů a čajových plantáží. Tato místo by mělo být nejchladnějším na celém ostrově. Počasí zde připomíná anglický venkov, britský vliv je tu znát, i domy jsou vystaveny ve stylu královny Anny. Večeře, nocleh.

7./8./9./10./11. den:Volný program v hotelu. Možnost využití fakultativních služeb.

11./12./13./14./15.den:Ukončení pobytu, transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Upozornění: Minimální počet pro realizaci zájezdu je 12 PAX. Nápoje během oběda a večeře nejsou zahrnuty v ceně.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha - Srí Lanka - Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 12denního zájezdu 5 nocí během okruhu s Polopenzí a 4 noci v hotelu Tangerine s All Inclusive, v případě 13denního zájezdu 5 nocí během okruhu s Polopenzí a 5 nocí v hotelu Tangerine s All Inclusive, v případě 14denního zájezdu 5 nocí během okruhu s Polopenzí a 6 nocí v hotelu Tangerine s All Inclusive, v případě 15denního zájezdu 5 nocí během okruhu s Polopenzí a 7 nocí v hotelu Tangerine s All Inclusive), služby česky či slovensky hovořícího delegáta, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání za manipulační poplatek 1 600 Kč), fakultativní služby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000