crosssearch

Srí Lanka - silvestr v exotickém ráji

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Velmi oblíbený hotel je situován přímo u nádherné pláže s jemným pískem, přesně mezi pláží a poklidnou řekou v oblasti Bentota. Hotel je umístěn na 30 akrech zahrady s kokosovými palmami. Většina pokojů má balkon či terasu s výhledem na moře nebo do zahrady.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování:

Tangerine Beach Hotel *** Kalutara 4 noci na pláži

Velmi oblíbený hotel je situován přímo u nádherné pláže s jemným pískem, přesně mezi pláží a poklidnou řekou v oblasti Bentota. Hotel je umístěn na 30 akrech zahrady s kokosovými palmami. Většina pokojů má balkon či terasu s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou s klimatizací, dále vybaveny telefonem, trezorem, TV, minibarem, varnou konvicí a moderně vybavená koupelna je vybavena fénem.

Hosté mohou využít bazén, dětský bazén, lázně, sportovní centrum, fitness, tenis, stolní tenis, volejbal, biliár, vodní sporty na pláži, večerní zábavné programy, restauraci, bar, kavárnu, obchody se suvenýry, konferenční místnost. Zdarma wifi ve všech prostorách hotelu.

Snídaně: bufetové

Večeře: bufetové, resp. menu při tematických večerech (srílanský, asijský, barbecue apod.)

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, resp. menu při tematických večerech (srílanský, mezinárodní, čínský, barbecue, italský, asijský večer), káva a čaj v coffee shopu, neomezená konzumace místních nealkoholických nápojů (voda, cola, fanta, soda, minerální voda, ovocné šťávy) a místních alkoholických nápojů (pivo, brandy, vodka, gin, rum, whisky, arak, vč. vybraných koktejlů) v době 10.0024.00 hod. (v barech), denní doplnění minibaru 2 lahvemi vody (další konzumace za poplatek), dopolední svačina (lehké snacky) a odpolední svačina (zákusky, sušenky).

Kalutara

Nachází se cca 40 km jižně od Colomba a kdysi dávno byla velmi důležitým střediskem trhu s kořením. Klidnější menší letovisko s nádhernými písečnými plážemi, menšími restauracemi a obchůdky, ale najdete zde také buddhistické a hinduistické chrámy (buddhistický chrám Asokaramaya z roku 1873 nebo bílá dágoba Gangatilaka vihara). V současné době zde najdete mnoho luxusních hotelů a velkou nabídku vodních sportů, od vodního lyžování, přes surfing, až po kurzy potápění.

Anotace:

Naše tipy, jak si užít dovolenou - zájezd provází Petr Horák - hotely s polopenzí, možnost dokoupení 4x all inclusive - doporučujeme včasnou rezervaci Kam se s námi podíváte

Colombo - Pinnawala - Lion Rock - Sigiriya - Polonnaruwa - Gal Viharaya - Matala - Kandy - chrám Buddhova zubu - Peradeniya Bentota safari Madhu Ganga - Galle

Oblíbený zájezd na exotickou Srí Lanku nabízí dny poznání ale i koupání a relaxace na písečných exotických plážích. Srí Lanka nás ohromí svou přírodní a kulturní rozmanitostí, seznámíme se s historickými i přírodními památkami ostrova, kulturním dědictvím buddhistů i hinduistů, nádhernými chrámy, volně žijícími slony, čajovými plantážemi a konec roku strávíme na plážích Indického oceánu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000