crosssearch

Okruh Objevení Ráje Vivanta By Taj

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Když se rodila Srí Lanka, měli zřejmě bohové skvělý den. Nadělili tomuto ostrovu uprostřed Indického oceánu, kousek od rovníku, všeho v hojné míře. Dali mu tvar perly a kromě nádherných písečných pláží a deštných pralesů ho obdařili i horami vysokými až 2 500 mětrů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. DEN – PRAHA – KOLOMBO
– odlet z Prahy do Kolomba.

2. DEN – KOLOMBO – NEGOMBO
– v ranních hodinách přílet do Kolomba, transfer do hotelu v Negombu, odpočinek. Odpoledne prohlídka rybářské vesnice Negombo.

3. DEN – NEGOMBO – ANURADHAPURA
- odjezd do Anuradhapury, která byla hlavním městem ostrova téměř 1 400 let. Prohlídka dochovaných zbytků města. Cestou zastávka u 2metrové sochy stojícího Buddhy Aukanaa.

4. DEN – ANURADHAPURA – POLONNARUWA
- odjezd na prohlídku Polonnaruwy, historicky druhého hlavního města, s návštěvou archeologického naleziště se sochou ležícího Buddhy ze žilkovaného mramoru. Návštěva řezbářské dílny, kde se seznámíte s tradiční výrobou dřevěných masek. Odpoledne fakultativně safari v národnim parku Minneriya.

5. DEN – POLONNARUWA – SIGIRIYA – KANDY
– ráno odjezd do Sigiriye s 200 m vysokou skálou se zbytky královského paláce a freskami dívčích postav, které jsou nejstarší nástěnnou malbou ostrova. Pokračování do Kandy, cestou zastávka v zahradě s kořením a návštěva manufaktury na výrobu voskové batiky.

6. DEN – KANDY
– návštěva sloního sirotčince Pinnewala a Královské botanické zahrady Peradeniya. Prohlídka posvátného chrámu Buddhova zubu v Kandy, kde se nachází jeden ze čtyř zubů, které se našly po spálení ostatků Buddhy.

7. DEN – NUWARA ELIYA
– přejezd do Nuwara Eliyi, oblasti nejlepších čajových plantáží, s prohlídkou továrny na zpracování čaje. Odpoledne výlet do oblasti Horton Plains, náhorní plošiny s unikátním výhledem na okolní hory a panenskou přírodu. Prohlídka Nuwara Eliyi, ubytování.

8. DEN – KOLOMBO
– po snídani odjezd do Kolomba. Prohlídka hlavního města s návštěvou muzea. Ubytování.

9. a 11. DEN
- pokračování v pobytu na Srí Lance u moře, v hotelu Vivanta by Taj ***** - příjemný hotel s ochotným personálem a kvalitními službami vhodný pro rodiny s dětmi. Hotel obklopený tropickou zahradou se nachází v klidné poloze letoviska Bentota, přímo u krásné písečné pláže.

12.DEN
- odlet zpět do Evropy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000