crosssearch

Okruh Objevení Ráje Induruwa

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Když se rodila Srí Lanka, měli zřejmě bohové skvělý den. Nadělili tomuto ostrovu uprostřed Indického oceánu, kousek od rovníku, všeho v hojné míře. Dali mu tvar perly a kromě nádherných písečných pláží a deštných pralesů ho obdařili i horami vysokými až 2 500 metrů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. DEN – PRAHA – KOLOMBO
– odlet z Prahy do Kolomba.

2. DEN – KOLOMBO – NEGOMBO
– v ranních hodinách přílet do Kolomba, transfer do hotelu v Negombu, odpočinek. Odpoledne prohlídka rybářské vesnice Negombo.

3. DEN – NEGOMBO – ANURADHAPURA
- odjezd do Anuradhapury, která byla hlavním městem ostrova téměř 1 400 let. Prohlídka dochovaných zbytků města. Cestou zastávka u 2metrové sochy stojícího Buddhy Aukanaa.

4. DEN – ANURADHAPURA – POLONNARUWA
- odjezd na prohlídku Polonnaruwy, historicky druhého hlavního města, s návštěvou archeologického naleziště se sochou ležícího Buddhy ze žilkovaného mramoru. Návštěva řezbářské dílny, kde se seznámíte s tradiční výrobou dřevěných masek. Odpoledne fakultativně safari v národnim parku Minneriya.

5. DEN – POLONNARUWA – SIGIRIYA – KANDY
– ráno odjezd do Sigiriye s 200 m vysokou skálou se zbytky královského paláce a freskami dívčích postav, které jsou nejstarší nástěnnou malbou ostrova. Pokračování do Kandy, cestou zastávka v zahradě s kořením a návštěva manufaktury na výrobu voskové batiky.

6. DEN – KANDY
– návštěva sloního sirotčince Pinnewala a Královské botanické zahrady Peradeniya. Prohlídka posvátného chrámu Buddhova zubu v Kandy, kde se nachází jeden ze čtyř zubů, které se našly po spálení ostatků Buddhy.

7. DEN – NUWARA ELIYA
– přejezd do Nuwara Eliyi, oblasti nejlepších čajových plantáží, s prohlídkou továrny na zpracování čaje. Odpoledne výlet do oblasti Horton Plains, náhorní plošiny s unikátním výhledem na okolní hory a panenskou přírodu. Prohlídka Nuwara Eliyi, ubytování.

8. DEN – KOLOMBO
– po snídani odjezd do Kolomba. Prohlídka hlavního města s návštěvou muzea. Ubytování.

9. a 11. DEN
- pokračování v pobytu na Srí Lance u moře, v hotelu Induruwa beach *** - příjemný hotel s ochotným personálem a kvalitními službami vhodný pro rodiny s dětmi. Hotel obklopený tropickou zahradou se nachází v klidné poloze letoviska Bentota, přímo u krásné písečné pláže.

12.DEN
- odlet zpět do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000