crosssearch

Okruh Objevení Ráje - Bentota Beach

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Přejezd do Nuwara Eliyi, oblasti nejlepších čajových plantáží, s prohlídkou továrny na zpracování čaje. Odpoledne výlet do oblasti Horton Plains, náhorní plošiny s unikátním výhledem na okolní hory a panenskou přírodu. Prohlídka Nuwara Eliyi, ubytování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis okruhu

1. DEN – PRAHA – KOLOMBO
Odlet z Prahy do Kolomba.

2. DEN – KOLOMBO – NEGOMBO
V ranních hodinách přílet do Kolomba, transfer do hotelu v Negombu, odpočinek. Odpoledne prohlídka rybářské vesnice Negombo.

3. DEN – NEGOMBO – ANURADHAPURA
Odjezd do Anuradhapury, která byla hlavním městem ostrova téměř 1 400 let. Prohlídka dochovaných zbytků města. Cestou zastávka u 2metrové sochy stojícího Buddhy Aukanaa.

4. DEN – ANURADHAPURA – POLONNARUWA
Fakultativně možnost slonního safari v Habaraně. Odjezd na prohlídku Polonnaruwy, historicky druhého hlavního města, s návštěvou archeologického naleziště se sochou ležícího Buddhy ze žilkovaného mramoru. Návštěva řezbářské dílny, kde se seznámíte s tradiční výrobou dřevěných masek. Odpoledne fakultativně safari v národním parku Minneriya.

5. DEN – POLONNARUWA – SIGIRIYA – KANDY
Ráno odjezd do Sigiriye s 200 m vysokou skálou se zbytky královského paláce a freskami dívčích postav, které jsou nejstarší nástěnnou malbou ostrova. Pokračování do Kandy, cestou zastávka v zahradě s kořením a návštěva manufaktury na výrobu voskové batiky.

6. DEN – KANDY
Návštěva sloního sirotčince Pinnewala a Královské botanické zahrady Peradeniya. Prohlídka posvátného chrámu Buddhova zubu v Kandy, kde se nachází jeden ze čtyř zubů, které se našly po spálení ostatků Buddhy.

7. DEN – NUWARA ELIYA
Přejezd do Nuwara Eliyi, oblasti nejlepších čajových plantáží, s prohlídkou továrny na zpracování čaje. Odpoledne výlet do oblasti Horton Plains, náhorní plošiny s unikátním výhledem na okolní hory a panenskou přírodu. Prohlídka Nuwara Eliyi, ubytování.

8. DEN – KOLOMBO
Po snídani odjezd do Kolomba. Prohlídka hlavního města s návštěvou muzea. Ubytování.

9. DEN – BENTOTA
transfer do hotelu Bentota Beach ****

10.-12.DEN - BENTOTA
pobyt u moře v hotelu Bentota Beach****

13.DEN
transfer na letiště, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu vč.tax, program okruhu včetně vstupů (fakultativní vstupy za příplatek), služby česky mluvícího průvodce, ubytování během okruhu v hotelích****, 4x ubytování v hotelu Bentota Beach ****, polopenzi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000