crosssearch

Napříč Srí Lankou a pobyt u moře

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

DAMBULLA | SIGIRIYA | POLLONARUWA | MATALE | KANDY | NUWARA ELIYA

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

DAMBULLA | SIGIRIYA | POLLONARUWA | MATALE | KANDY | NUWARA ELIYA

Popis programu

1. den: odlet Praha i Vídeň.
2. den: (V) v ranních hodinách přílet Colombo, transfer klimatizovanýmautobusem 150 km/4 hod. Sigiriya (UNESCO). Po cestě prohlídka skalníhochrámu a jeskyně se sochami Buddhy Dambulla (UNESCO). Ubytovánív resortu 3*plus.
3. den: (S, V) v brzkých ranních hodinách výstup na horu Sigiriya(UNESCO), prohlídka ,,Fortress in the Sky" s obří a monumentální ,,Lvískalou" z 5. století. Při dobré viditelnosti krásné panorama celé Srí Lanky,návrat do resortu a snídaně formou bufetu. V odpoledních hodinách prohlídkabuddhistického chrámového komplexu Pollonaruwa (UNESCO) 55km/1,5 hod. z 11.-13. století. Návrat do resortu, večeře formou bufetu.
4. den: (S, V) snídaně formou bufetu. Odjezd Matale 65 km/1,5 hod.,,zahrada koření" a ukázka ajurvédy. Možnost nákupu přírodní ajurvedskémedicíny. Dále transfer Kandy (UNESCO) 25 km /1 hod. královské městoposledních sinhálských králů, položeného v kopcích. Prohlídka Kandy,Chrám Buddhova zubu, ubytování v hotelu 3*plus, tradiční kulturní vystoupení- ukázka chůze po rozžhaveném uhlí, večeře formou bufetu.
5. den: (S, V) snídaně formou bufetu, transfer do horské oblasti NuwaraEliya 85 km/2,5 hod., která je často nazývána jako ,,malá Anglie", v nadmořskévýšce 2000 m n. m. Prohlídka městečka, historického dostihovéhozávodiště, staré pošty a unikátního britského koloniálního hotelu St.Andrews v koloniálním tudorovském stylu z r. 1890. Po cestě zastávka načajových plantážích a v továrně na zpracování čaje - prohlídka továrnys možností nákupů velmi kvalitních a vyhlášených cejlonských čajů. Běhemcesty krátké zastavení na čaj s panoramatickým výhledem na horskévodopády. Návrat do Kandy, večeře formou bufetu.
6. den: (S, V) snídaně formou bufetu. Transfer do plážového letoviska250 km/3,5 hod. Unawatuna/Koggala, ubytování v hotelu 3*plus, večeřeformou bufetu.
7. den: (S, V) snídaně formou bufetu, individuální program s možnostífakultativních výletů.
8. den: (S, V) snídaně formou bufetu, individuální program s možnostífakultativních výletů.
9. den: (S) snídaně formou bufetu, ve večerních hodinách transfer letištěColombo 130 km/2,5 hod.
10. den: odlet, přílet v odpoledních hodinách Praha i Vídeň.

Poznámka

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční s českým průvodcem při min. počtu 6 osob. Při počtu 2 osob s anglicky mluvícím průvodcem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000