crosssearch

Light Adventure na Srí Lance + pobyt u moře

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Light Adventure na Srí Lance + pobyt u moře

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den - Kandy
Po příletu transfer do Kandy, bývalého ostrovního hlavního města, které je skryté mezi zelenými kopci. Večer návštěva Chrámu zubu, což je nejposvátnější chrám na Srí Lance, jelikož vlastní relikvii Buddhova zubu. Shlédnutí kulturního vystoupení s představením místních tanců. Večeře a nocleh v Kandy v Sennani Hotel nebo Serene Garden Hotel.

2. den - Hatton/Kithulgala
Projížďka městem Kandy s pěknými výhledy, návštěva centra umění a řemesel. Poté přejezd do Kithulgala, kde se mj. natáčel slavný film Davida Leana "Most přes řeku Kwai". Zde rafting na divoké vodě trvá 1-2 hodiny a je vhodný vhodný pro většinu lidí ve věku 8 až 65 let. Večeře a nocleh v Hatton v Punsisi.

3. den - Nuwara Eliya
V brzkých nočních hodinách zahájení treku na posvátnou Adamovu horu. Dosáhnutí vrcholu za svítání, ledování jedinečného východu slunce. Návrat do hotelu na snídani a poté transfer do Nuwara Eliya, centra čajových plantáží, které bývá nazýváno "Malou Anglií" jednak díky počasí, které je tu nejchladnější na ostrově a jednak díky koloniální architektuře zdejších vesnických domů. Večeře a přenocování v Nuwara Eliya v Galway Forest Lodge.

4. den - Hortonovy pláně / Hakgala
Se snídaňovým balíčkem se vydáte na výlet do Hortonových plání. Jedná se o národní park na nejvyšší náhorní plošině Srí Lanky, přes 2100 m nad mořem. Zvláštní a klidná oblast s ohromujícím množstvím scenérií, z nichž je třeba upozornit především na nádherný pohled z 'Worlds End", kde končí náhorní plošina téměř 1000 m strmým srázem, a na krásné vodopády "Bridal Veil". Na návštěvníky zde čeká i rozmanitá flóra. Odpoledne prohlídka botanické zahrady v Hakgala. Večeře a přenocování v Nuwara Eliya v Galway Forest Lodge.

5. den - Negombo
Přejezd na plážový pobyt - Camelot Beach Hotel. Délka pobytu dle přání klienta, možnost též zvolit pobyt v některém z plážových hotelů jižně od Colomba (delší transfer).


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000