crosssearch

Golf a historie Srí Lanky

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1.DEN: ODLET Z PRAHY NEBO VÍDNĚ Odlet z Prahy nebo Vídně, let na trase na Srí Lanku 2.DEN: COLOMBO Po příletu setkání s řidičem/průvodcem. Transfér do Colomba. Ubytování a odpočinek. Odpoledne fakultativně v případě zájmu možnost hry v Colombo Golf...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu


1.DEN: ODLET Z PRAHY NEBO VÍDNĚ
Odlet z Prahy nebo Vídně, let na trase na Srí Lanku

2.DEN: COLOMBO
Po příletu setkání s řidičem/průvodcem. Transfér do Colomba.
Ubytování a odpočinek. Odpoledne fakultativně v případě zájmu možnost hry v Colombo Golf Club.

3.DEN: COLOMBO
Po snídani transfer na golfové hřiště Colombo Golf Club. Večer prohlídka města a volný program v Colombu s možností nákupů.

4.DEN: COLOMBO & PINNAWALA & KANDY
Po snídani check out a transfer do Pinnawely, kde navštívíte světoznámý sloní sirotčinec. Poté budete pokračovat v cestě do Kandy, kde Vás čeká prohlídka města Kandy, včetně jízdy po Upper Lake Drive, Market Square, centru umění a řemesel a též návštěva světoznámého Chrámu Buddhova Zubu. Během večera navštívíte Chrám Buddhova Zubu a zříte tradiční kulturní Show.

5.DEN: KANDY
Po snídani transfer do Golfového Clubu Victoria. Odpoledne transfer do Peradeniye, kde navštívíte královskou botanickou zahradu. Návrat na hotel.

6.DEN: SIGIRIA & DAMBULLA & MATALA - KANDY
Brzy ráno po snídani transfer ke skalnímu masívu Sigiriya Rock & osmému divu světa, výstup na Lví skálu. Poté se přesunete do Dambully, kde navštívíte complex jeskynních chrámů. Po cestě zpět do Kandy zastávka v Matale v zahradě koření.

7.DEN: KANDY
Po snídani transfer a hra golfu na Victoria Golf Course v Kandy. Odpoledne fakultativní návštěva lázní nebo prohlídka místních stájí s možností projížďky na koni. Poté zpět na hotel v Kandy.

8.DEN: KANDY
Po snídani transfer do oblasti poseté čajovými plantážemi, protkanými říčkami a vodopády. V Nuwara Eliya dopoledne hra na jednom z nejlepších Asijských Golfových hřišť. Na cestě zpět do Kandy zastávka na čajových plantážích Macwoods Estate a prohlídka továrny na zpracování čaje, která dodává čaj I pro anglickou královnu Alžbětu I. Dále krátká zastávka u vodopádů Ramboda.

9.DEN: HIKKADUVA
Po snídani transfer na jižní pobřeží Sri Lanky do letoviska Hikkaduwa, kde budete moci odpočívat po okruhu na krásné plaza a při troše štěstí se setkáte I se vzácnou mořskou želvou, která sem k pobřeží pravidelně připlouvá a nechá se krmit.

10. DEN: HIKKADUVA
Pobyt v hotelu, odpočinek.

11. DEN - TRANSFER NA LETIŠTĚ
V ranních hodinách transfer na letiště let na trase do Prahy nebo Vídně.

12. DEN - PŘÍLET DO PRAHY NEBO VÍDNĚ

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000