crosssearch

Cejlon, ráj bez andělů

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Čeští cestovatelé Zikmund a Hanzelka, kteří projeli celý svět, nazvali cestopis o Cejlonu ,,Ráj bez andělů". Tento ostrov poblíž rovníku jim natolik učaroval, že na něj cestovali hned dvakrát. Srí Lanka se pro ně stala nejatraktivnější zemí na naší planetě.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Čeští cestovatelé Zikmund a Hanzelka, kteří projeli celý svět, nazvali cestopis o Cejlonu ,,Ráj bez andělů". Tento ostrov poblíž rovníku jim natolik učaroval, že na něj cestovali hned dvakrát. Srí Lanka se pro ně stala nejatraktivnější zemí na naší planetě. Pro českého turistu, který touží spatřit významné buddhistické památky, stáda slonů, mystické hory, čajové plantáže, džungli nebo bílé pláže s kokosovými palmami, je Cejlon optimálním výletním místem. Nemusíme se zde obávat nebezpečných epidemií a vysoké kriminality jako v jiných tropických zemích ani záplavy turistického byznysu jako v blízkém Thajsku.

Program je rozdělen do tří částí: nejdříve se navštěvují slavné starověké a středověké památky v centru ostrova, potom se jede za přírodou do hor a na závěr je naplánován odpočinek na pláži Indického oceánu. Na exotický ostrov směřujeme v období sucha.

Na Srí Lanku byla zavedena vízová povinnost. Cestovní kancelář vám za poplatek 900 Kč může vízum vyřídit.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000