crosssearch

Ayurveda: očistěte své tělo i mysl!

Poznávací zájezdy, Srí Lanka

Pokud si můžeme dovolit subjektivní názor, má tento hotel nejkrásnější a nejpůsobivější genius loci z celé Srí Lanky. Vynikající výchozí bod pro poznávání (Annuradhapura celý den, Sigiriya nebo Polonnaruwa půl dne, Dambulla za humny). Klid, pohoda, pozorování ptáků a další...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

AMAYA LAKE 4* (hotel):

OSOBNĚ PROVĚŘENO CCA 15x (naposledy JUL´11)

Naše mínění:
Pokud si můžeme dovolit subjektivní názor, má tento hotel nejkrásnější a nejpůsobivější genius loci z celé Srí Lanky. Vynikající výchozí bod pro poznávání (Annuradhapura celý den, Sigiriya nebo Polonnaruwa půl dne, Dambulla za humny). Klid, pohoda, pozorování ptáků a další fauny, projížďky po jezeře, a špičková Ayurveda to je Amaya Lake! TENTO HOTEL SE NAŠÍ CK VELMI OSVĚDČIL PŘI POBYTU STOČLENNÉ INCENTIVNÍ SKUPINY V BŘEZNU 2010.

Poloha:
Cca 160 km severovýchodně od Colomba zhruba napůl cesty do Trincomalee na východním pobřeží v srdci tzv. Kulturního trojúhelníku, blízko Dambully, v rozlehlém areálu lesoparku přímo na břehu vodní nádrže Kandalama (pozor v jezeře se nekoupe!).

Spojení:
Cca 3-4 hodiny jízdy z mezinárodního letiště.

Hotel:
Tradiční (bývalý název Culture Club Resort) a velmi přírodně koncipovaný hotel nabízí velkou vzdušnou recepci/lobby s přístupem na internet, otevřený bar, otevřený restaurant s výhledem směrem k jezeru, velkým bazénem (rekonstruován 2008) s pool barem, lehátky, slunečníky a osuškami (vše v ceně) a několika obchůdky. Pro hromadné akce je určena menší klimatizovaná konferenční místnost.

Pokoje:
92 téměř výhradně v jednotlivých bungalovech (vyjímečně 2 spojené) je rovnoměrně roztroušeno pod stromy. Všechny jsou velmi citlivě zařízeny obývací částí a několika schůdky oddělenou ložnicí, klima, koupelnou se separátní vanou a sprchou, WC, telefonem, sejfem, Sat-TV, minibarem, varnou konvicí a krytou terasou.

Aktivity:
Badminton, stolní tenis, volejbal. Platí se tenis a jóga. Některé večery lokální hudební produkce. Pravým klenotem je vyhlášené ayurvedické centrum můžete si na místě zaplatit jednotlivé procedury, nebo si předem objednat kompletní léčebný pobyt (doporučujeme aspoň 2 týdny).

Stravování:
Polopenze (snídaně buffet, večeře buffet nebo výběr z menu). Pro ayurvedické pobyty plná penze se specielní nabídkou jídel.

Vybavení:
24-hod.servis

Sport v místě:
volejbal, tenis, rybaření


MAALU MAALU PASSIKUDAH (hotel):

OSOBNĚ PROVĚŘENO: JUL´11
PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ: OCT´11
S velkou hrdostí Vás chceme informovat, že říjnové vydání prestižního britského magazínu The Sunday Times Travel Magazine zařadilo hotel MAALU MAALU na Srí Lance mezi stovku nejlepších hotelů světa! Tento hotel jsme přinesli na český a slovenský trh bezprostředně po jeho otevření začátkem léta 2011 a následně jej osobně prověřili týdenním pobytem.

Naše mínění:
Tento hotel i lokalitu považujeme za velmi specifické, a proto jsme se jej rozhodli osobně vyzkoušet několika dny dovolené začátkem července. Jedná se o opravdu unikátní resort, kterým někteří mohou být nadšeni, ale jiné nemusí uspokojit. Jednoznačně bez diskuse je ale nádherná zátoka a pláž Passikudah Bay. Všem případným zájemcům rádi poreferujeme - viz travel@marco-polo.cz

Poloha:
Cca 30 km severně od městečka Batticaloa se nachází malé městečko Valaichchennai, u kterého se silnice z Habarany a Polonnaruwy napojuje na pobřežní komunikaci. Cca 5 km od něj se nachází zátoka Passikudah a hotel je přímo v jejím centru.

Spojení:
Z mezinárodního letiště u Colomba cca 7-8 hodin via Dambulla či Kandy. Silnice via Dambulla je poměrně kvalitní, ale je zde celou cestu limit 70 km / hod.

Hotel:
Velmi netradičně koncipovaný hotel má relativně jednoduché vybavení: resepce se základním servisem, restauraci, bar, bazén s dětskými částmi, karaoke/bar. Připojení na internet prostřednictvím placené karty.

Pokoje:
Po obvodu areálu se táhnou 2 řady nakoso (vždy alespoň částečný výhled na moře) postavených patrových vilek - vždy 1 pokoj v přízemí a 1 v patře, se samostatným vchodem. Obsahují celkem 36 pokojů Deluxe (cca 46m2), z nichž většina těch horních má navíc v podkroví Attic Room se 2 lůžky pro děti (lze zde tedy ubytovat i čtyřčlennou rodinu).
V každém pokoji je LCD TV se satelitním příjmem, klimatizace (attic room má samostatnou), ventilátor, lednice, telefon, sejf, varná konvice (káva/čaj), velká koupelna s vanou, otevřenou sprchou, 2 umyvadly, fénem a WC. Krytý balkon/terasa. V čele jsou směrem k moři obrácena 2 dvojčata vilek se Suites (horní mají opět Attic Room). Kromě nejlepšího výhledu mají navíc uprostřed terasu s malým bazénkem (vždy pro celou čtveřici suites) a v koupelně vířivku.

Aktivity:
Za úhradu komfortní Ayur Vie Spa.

Stravování:
Polopenze - snídaně a večeře formou buffetu (vyjímečně v případě nízké obsazenosti výběr z menu). V poledne možnost a la carte (ve vl. režii).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000