crosssearch

Srbsko, Rumunsko - gurmánské putování Srbskem a rumunským Banátem s turistikou

Poznávací zájezdy, Srbsko

Obrázek není k dispozici

Chcete-li si v letních měsících odpočinout od narvaných pláží, měst přeplněných zahraničními návštěvníky a hor, které spíše připomínají promenádu než místo pro aktivní odpočinek a meditaci v klidu, tak nehledejte kompromis. Vydejte se s námi do Srbska - země překrásných...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Chcete-li si v letních měsících odpočinout od narvaných pláží, měst přeplněných zahraničními návštěvníky a hor, které spíše připomínají promenádu než místo pro aktivní odpočinek a meditaci v klidu, tak nehledejte kompromis. Vydejte se s námi do Srbska - země překrásných soutěsek, kouzelných krasových útvarů, lahodných nápojů a balkánských specialit.

Tato země, která se může počtem přírodních krás a kulturních památek hrdě srovnávat se svými balkánskými sousedy, vás určitě uchvátí. Téměř každý den je na programu procházka či túra, a přitom zbyde čas na poznání tradic, folklóru a především kuchyně jednotlivých oblastí středního Balkánu. Jelikož většina významných horských masívů leží na hranicích se sousedními zeměmi, bude se nám naskýtat kromě nádherných horských scenérií i pohled do sousedních zemí. A přitom budeme mít stále celé Srbsko pod sebou jako na dlani.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000