crosssearch

Zážitky z Dubaje - SENIOR 50

Poznávací zájezdy, Spojené Arabské Emiráty

Přílet do Dubaje. Po přivítání s delegátem, následuje transfer do Vašeho hotelu a ubytování. Volný večer a informační schůzka, kde se dozvíte podrobnosti o Vašem programu. Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Přílet do Dubaje. Po přivítání s delegátem, následuje transfer do Vašeho hotelu a ubytování. Volný večer a informační schůzka, kde se dozvíte podrobnosti o Vašem programu.

Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Dnes navštívíme hlavní město emirátů - Abu Dhabi. V Abu Dhabi budete oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Cesta povede podél krásného pobřeží - Corniche, což je nejznámější, luxusní 8 km dlouhá ulice na pobřeží s luxusními obchody. Výlet pokračuje přejezdem na ostrov Yas Island, kde se nachází známá závodní dráha Formule 1 a první a největší tematický park Ferrari (možnost vyfotografovat). Následuje přesun k ostrovu Saadiyat (v překladu ,,ostrov štěstí") - jedná se o 500 m dlouhou pobřežní oblast a velkolepý projekt s luxusními komerčními, residenčními a oddychovými zónami. Ostrov se má postupně stát kulturním centrem pro celou oblast, kde se budou nacházet různá muzea, galerie a univerzita (například Museum Shejka Zayeda, Louvre museum a námořní museum). Tento projekt je nyní ve výstavbě a vy se na něj můžete podívat z vyhlídky. Dále navštívíme jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě - mešitu Shejka Zayeda, kde budete oslněni nádhernou islámskou architekturou. Poté následuje oběd. Cestou dál budeme projíždět kolem luxusního 7* hotelu Emirates Palace (možnost vyfotografovat), navštívíme venkovní etnografické muzeum o životě původních beduínů a nakonec se podíváme do velkoobchodu s ručně tkanými koberci (možnost nákupů).

Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Dnes do cca 15 hod. máte osobní volno s možností koupání. Odpoledne od cca 15 hodin můžete podniknout výlet velmi zajímavý a adrenalinový výlet Pouštní safari. Odpoledne budete vyzvednuti moderními džípy. Zažijete napínavou jízdu přes pouštní duny. Posléze se můžete těšit na jízdu na velbloudech a navečer se přesunete do jednoho beduínského kempu, kde na Vás čeká chutné barbecue s možností vychutnat si i typickou arabskou kuchyni. O zábavu se Vám postarají nejen břišní tanečnice, ale i místní folklór a těšit se můžete i na kouření vodní dýmky.

Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Dnes hned po snídani vyrazíme přes členitou krajinu plnou kaňonů k východnímu pobřeží Indického oceánu, jehož křišťálově čisté vody jsou vhodné pro koupání a potápění. Nejdříve zastavíme v Dibbě, ospalé rybářské vesnici u hranic s Ománem, kde se projdeme kolem rybářského přístavu. Dále pokračujeme podél pobřeží na jednu z nejlepších pláží v regionu, kde si užijete slunění, koupání a zázemí plážového klubu (lehátka a slunečníky v ceně výletu; jídlo a pití za poplatek). Později odpoledne se podíváme ještě Bidiye, kde se nachází nejstarší a nejmenší mešita v zemi, projdeme kolem malebného pobřeží v Khor Fakan a prohlídneme si Fujairah - největší město v oblasti s impozantní pevností. Na zpáteční cestě do Dubaje zastávka na tradičním trhu.

Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Ráno podnikneme projížďku městem Dubaj známého jako město ze zlata. Cesta začíná návštěvou Muzea arabské kultury, poté společně pokračujeme k převozu Abra, kde budete mít možnost vidět a také vyfotografovat krásné panorama Dubaje. Posléze se přesuneme do rušného tržiště plného obchůdku s kořením a se zlatem. Navštívíme specializované obchody se zlatem a šperky a s koženou módou s možností výhodných nákupů. Poté společný přesun do dalšího hotelu v oblasti Dubaj.

K večeru se vydáme na unikátní prohlídku noční Dubaje. Během výletu uvidíme osvětlené největší skvosty Dubaje vč. nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Projíždět budeme hlavní dubajskou tepnou - Třídou šejka Zayeda, která je lemovaná osvětlenými vysokými mrakodrapy, v kterých mají sídla luxusní hotely, banky, nadnárodní společnosti apod. Navštívíme největší nákupní centrum na světě - Dubai Mall, které je se svým akváriem s rejnoky a žraloky opravdovým zážitkem. Zde bude přestávka na prohlídku centra a případné nákupy. Hned u centra Dubai Mall se nachází oddychová zóna s uměle vybudovaným jezerem, jež nabízí nádherou panoramu na osvětlenou nejvyšší budovu světa a zažijete zde unikátní několikaminutové představení zpívající a tančící fontány, jedná se opravdu o dech beroucí zážitek.

Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

Dnes se přesuneme do krásné, moderní čtvrtě Dubai Marina, kde budete obdivovat nádherné panorama mrakodrapů vystavěných kolem umělé zátoky. V oblasti se nachází množství restaurací a kaváren. Poté se přesuneme na Palmový ostrov (možnost vyfotografovat) a zastavíme se u známého hotelu Atlantis (foto pauza). Navštívíme další známé nákupní centrum Emirates Mall, kde se mj. nachází i uměle vybudovaná sjezdovka. Poté se přesuneme k luxusnímu hotelovému resortu Madinat Jumeirah s nádherně upravenými zahradami s vodními kanály. Zde se nám naskytne hezké panorama i na další známý hotel Burj Al Arab.

Během tohoto výletu zažijete jedinečnou plavbu na jedné z tradičních obchodních lodí, kterými se v minulosti přepravovalo zboží. Jedná se o menší dřevěné lodě, nyní vyzdobené nejrůznějšími světly. Během plavby můžete pozorovat krásné panorama tradiční i moderní Dubaje s mrakodrapy a poplujete až k břehům Perského zálivu. Bude zde pro Vás připravené bohaté buffé s tradiční arabskou kuchyní a krátký kulturní program.

Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

Poslední den můžete relaxovat na pláži nebo u hotelového bazénu a užívat si koupání. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy je plánovaný až ve večerních hodinách. Přejeme Vám mnoho šťastných zážitků.

- Tato akce platí pouze pro osoby starší 50 let. Osoby mladší 50 let jsou za příplatek 2 000 Kč / osoba.

- Změny programu nejsou plánovány, ale jsou vyhrazeny.

- Jednotlivé výlety (včetně programu, vstupů, transferů k památkám, obědů nebo večeří a výkladů průvodců) nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Výlety si lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta.

- Při vstupu do mešity šejka Zayeda v Abú Dhabí je nutné dodržet předepsaný oděv, je vyžadováno volné, plně zakrývající a neprůsvitné oblečení (muži - dlouhé kalhoty, zakrytá hruď a ramena; ženy - dlouhý rukáv a dlouhá sukně/kalhoty, šátek na hlavu, nevhodná je bílá barva oblečení). V případě nedostatečného oblečení může být vstup do mešity bez náhrady odepřen.

- KLIENTI MOHOU POUZE VYCESTOVAT S PASEM PLATNÝM 6 MĚSÍCŮ PO ODLETU ZE SAE, NEJSOU AKCEPTOVÁNY RYCHLOPASY!! V PASU NESMÍ BÝT RAZÍTKO IZRAELE!

Strava :

Snídaně formou bufetu. Možnost večeří za příplatek 22,- EUR / osoba / večeře (platba na místě u delegáta).

Fakultativní výlety:

- Moderní Dubaj: 59,- EUR

- Výlet k Indickému oceánu s koupáním: 59,- EUR

- Výlet lodí Dhow Creek Cruise s večeří: 79,- EUR

- Noční Dubaj: 59,- EUR

- Výlet Pouštní Safari s večeří: 79,- EUR

- Výlet do Abú Dhabí s obědem: 69,- EUR

- Nejvyšší budova světa Burj Khalifa s vyhlídkou ve 124. patře (s transferem, návštěva možná 6. den programu): 49,- EUR

Komfortní balíček výletů za 269,- EUR,- Eur, který obsahuje:

- Moderní Dubaj

- Výlet do Abú Dhabí s obědem

- Výlet Pouštní Safari s večeří

- Výlet lodí Dhow Creek Cruise s večeří

- Výlet k Indickému oceánu s koupáním

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000