crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Prodloužený víkend v Dubaji exclusive

Poznávací zájezdy, Spojené Arabské Emiráty

Odlet z Prahy v odpoledních hodinách přímým letem do Dubaje - hlavního města stejnojmenného emirátu ležící v Perském zálivu na severu Arabského poloostrova. Nachází se zde výškové budovy, luxusní hotely, obrovská nákupní centra, umělé ostrovy, zimní areál a mnoho dalšího, co...

Konečná cena za osobu od: 24 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v odpoledních hodinách přímým letem do Dubaje - hlavního města stejnojmenného emirátu ležící v Perském zálivu na severu Arabského poloostrova. Nachází se zde výškové budovy, luxusní hotely, obrovská nákupní centra, umělé ostrovy, zimní areál a mnoho dalšího, co nemá ve světě obdoby. Naopak ve staré části zvané Deira můžete okusit tu pravou orientální atmosféru arabského světa v uličkách s kořením a zlatem. Přílet v nočních hodinách, transfer z letiště do hotelu, ubytování, nocleh.

2. den: Po snídani okružní jízda pro základní seznámení se s městem. Foto zastávky mj. u Burj al Arab - 7* hotelu postaveného v roce 1999 zvaný plachetnice pro svůj tvar. Pokračujete k největší mešitě ve městě - Jumeirah Mosque vyobrazené na bankovce v hodnotě 500 dirhamů. Následuje malebná stará část Dubaje - čtvrti Bastakiya s pevností al Fahidi, ve které dnes sídlí muzeum. Projížďka vodním taxi abra na místní trhy, kde bude volný čas pro nákupy - Spice Souk (trh s kořením) či Gold Souk (trh se zlatem). Odpoledne individuální volno, večer fakultativní projížďka po Dubai Creek - mořském kanálu, který město rozděluje na 2 části - stará Deira a nová luxusní Bur Dubaj. Při plavbě na tradiční arabské lodi Dhow z teakového dřeva budete moci obdivovat nasvícené mešity, mosty, osvětlené budovy či mrakodrapy za doprovodu hudby a barbecue večeře. Návrat na hotel, nocleh.

3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu, které můžete využít k návštěvě města, nákupům či koupání. Večer fakultativně výlet noční Dubají do nejluxusnější části města ležící na umělém zálivu Dubai Marina, hotel ve tvaru plachetnice Burh Al Arab, palmový ostrov Jumeirah a rozloze 5x 5 km se známým hotelem Atlantis the Palm, resort Madinat Jumeirah s krásnými zahradami a parky, po Downtown Boulevard k nejvyššímu mrakodrapu světa Burh Khalifa s výškou 828 metrů. Výlet zakončíme u největšího systému tančících fontán na světě Dubai Fountain - voda tryská do výšky 150 metrů, pohybuje se v rytmu arabské hudby, která ji doprovází a nechybí světelná show. Návrat na hotel, nocleh.

4. den: Po snídani individuální program - nákupy, návštěva zimního areálu Ski Dubai, zábavních či vodních parků, relax na pláži s bílým pískem a průzračným mořem. Nocleh v hotelu.

5. den: Po snídani uvolnění pokojů, transfer na letiště a ranní odlet do ČR. Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Dubaj-Praha se společností Emirates (Airbus A 380)
 • 4 noclehy se snídaní v hotelu ****
 • transfery dle programu
 • okružní jízdu Dubají
 • česky mluvící průvodce
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob.

Změna programu vyhrazena.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu (cca 15 dirhamů/pokoj/noc)
 • přepravu MHD 
 • vstupy

Fakultativní služby

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 7.990,- Kč
 • výlet noční Dubají 1.490,- Kč
 • večerní projížďka Dubai Creek s večeří 2.190,- Kč

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení. 

ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V AED*) :

lyžování Ski Dubai v Mall of the Emirates 200 AED

IMG Worlds of adventure 245 AED (děti od 1,2 metru výšky 225 AED; děti do výšky 1,05 metru zdarma; senioři 150 AED)

dům šejka Saeeda Al Maktoum 3 AED

muzeum velbloudů zdarma

Dubai akvárium v Dubai Mall 100-600 AED dle expozice

Burj Khalifa dospělý 125-350 AED (dle času a patra mrakodrapu)

metro od 4 AED (cena se zvyšuje dle zóny a platnosti jízdenky)

taxi - nástupní sazba 5 AED, každý km cca 2-3 AED

*1 AED = cca 7 CZK

Při návštěvě mešit a dalších svatých míst je nutno mít patřičný oblek. Pokud jej nebudete mít, bude Vám zapůjčen.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000