crosssearch

Omán - SAE - Katar - Bahrajn

Poznávací zájezdy, Spojené Arabské Emiráty

Odlet z Prahy nebo Vídně do Ománu. Transfer do hotelu, čas pro relaxaci a odpočinek. Od začátku  Vás budou provádět vonná kadila, vysocí muži oblečení v bílém a božský klid. Omán je krajina milovaného sultána Qaboosa. Nocleh. Druhý den koupání a odpočinek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den ODLET Z PRAHY

2. den Omán

Odlet z Prahy nebo Vídně do Ománu. Transfer do hotelu, čas pro relaxaci a odpočinek. Od začátku  Vás budou provádět vonná kadila, vysocí muži oblečení v bílém a božský klid. Omán je krajina milovaného sultána Qaboosa. Nocleh. Druhý den koupání a odpočinek.

3. den Muscat

Snídaně.  Půldenní prohlídka města Muscat. Při procházce si vzpomenete na pohádky tisíce a jedné noci. Město dýchá pokojem, barvami, má velmi příjemnou atmosféru. V Muscatu navštívíte: palác moudrosti, rybí trh a starý tajuplný trh Mutrah a také mešitu milovaného sultána s největším kobercem na světě. Oběd. Volný čas na Vaši prohlídku městem. Nocleh.

4. den Relax  na pláži (Wahíba)  

Snídaně. Odpočinek a relaxace na Vaší písečné pláži u hotelu, koupání. Můžete se také vydat na výlet do pouště Wahíba. Nocleh.

5. den Nizwa, Bahla, Jibrin    

Snídaně. Transfer do Nizwy. Toto město imánů leží v nitrozemí Ománu, zde si prohlédnete palmovou oázu a pevnost ve stínu zelených hor Jabal al Achdar. Z Nizwy odjez do  města Bahla. Toto město je magické svou minulostí, většina místních lidí  se ho bojí kvůli jeho čarodějnické pověsti. Zde navštívíte pevnost Bahla Fort, která je zapsána na seznamu UNESCO. Z města Bahla transfer do města Jibrin, kde navštívíte pouštní pevnost, která je též zapsána na seznamu UNESCO. Na večer příjezd do Spojených arabských emirátů, emirát Abú Dhábí a oáza Al Ain. Nocleh.  

6. den Al Ain

Snídaně. Prohlídka města Al Ain, které je jediným zdrojem pitné vody, zároveň bývalé hlavní město pouštního emirátu. Toto město je také rodiště Najanovců, vládců Emirátů. Poté odjezd do nejznámějšího města, Dubaj. Nocleh.

7. den Dubaj  

Snídaně. Prohlídku začnete ulicí Sheikh Zayeed Rd, která je symbolem města a jeho prosperity, dále pak palác vládců Muhammada al Maktooma, člověka s vizí, která překračuje naši dobu. Poté plavba přes Dubai Creek, zlatý bazar, velbloudí závodiště Nad Al Sheba, luxusní čtvrt Jumeirah a symbol Dubaje sedmihvězdičkový hotel Al Arab, tyrkysová pláž a nakonec prohlídka nejvyšší budovy světa Burj Dubai. Nocleh.

8. den Dubaj

Snídaně. Nákupy v luxusních centrech a lyžování v Emirates Mall. Návštěva zlatého bazaru. Nocleh.

9. den Katar

Snídaně. Odlet do Kataru. Transfer do 4 hvězdičkového hotelu centru Dohy (zde žije 90% obyvatelů tohoto státu). Prohlídka velbloudího trhu (naučíte se rozeznávat súdánského velblouda od saúdskoarabského velblouda), poté je pro odvážlivce připravena ochutnávka velbloudího mléka. Nocleh.

10. den DohA

Snídaně. Návštěva centra staré Dohy a také moderní čtvrti, která je plná mrakodrapů. Nocleh.

11. den Bahrajn 

Snídaně. Transfer do Bahrajnu (malý stát složený z 33 ostrůvků v Perském zálivu). Prohlídka hlavního města (které má pověst města spícího, s atmosférou tepla a mořského vzduchu). Zde navštívíte zlatý bazar (specializuje se na 21-karátové zlato), pevnost Bahrajn  a chrám Barbar dokumentující historii sahající do období 3. tisíciletí př. n. l. Nocleh.

12. den Bahrajn

Snídaně. Dnes Vás čeká nejvyšší vrchol Bahrajnu Jabal Dukhan vysoký 134 metrů, strom života a muzeum (kde pochopíte, že ropa není všechno). Dáte si kávu s kardamonem a plně si užijete Perský záliv. Nocleh.

13. den odlet DO?PRAHY

Odlet z Bahrajnu a přílet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Muscat  a Bahrajn - Praha s mezipřistáním - letištní taxy
místní přelety včetně letištních   poplatků
veškeré transfery na místě pobytu
12 noclehů v 3* a 4* hotelech
snídaně po dobu celého pobytu
českého průvodce (minimálně 12   osob) a místního průvodce

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

víza
bakšišné
vstupy do památek
cestovní pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000