crosssearch

Odlet z Prahy v odpoledních hodinách do Dubaje a následně do Ománu. Přílet do Ománu v nočních hodinách, transfer do hotelu, nocleh. Snídaně a následně půldenní prohlídka města Muscat. Při procházce si vzpomenete na pohádky tisíce a jedné noci....

Konečná cena za osobu od: 70 671 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den ODLET Z PRAHY - Odlet z Prahy v odpoledních hodinách do Dubaje a následně do Ománu.

2. den OMÁN - Přílet do Ománu v nočních hodinách, transfer do hotelu, nocleh. Snídaně a následně  půldenní prohlídka města Muscat. Při procházce si vzpomenete na pohádky tisíce a jedné noci. Město dýchá pokojem, barvami, má velmi příjemnou atmosféru. V Muscatu navštívíte: palác moudrosti, rybí trh a starý tajuplný trh Mutrah a také mešitu milovaného sultána s největším kobercem na světě. Oběd. Volný čas na
Vaši prohlídku městem. Nocleh.

3. den WAHÍBA SANDS - Snídaně. Odpočinek na pláži, výlet do Wahiba Sands a do Wadi Bani Kalid. Jedná  se o nádherný výlet. 2 hodiny cesty jeepy po poušti, kdy uvidíme nekonečné písečné duny, ale i palmové oázy a beduinskou vesnici, kde nás čeká oběd formou bufetu z místní gastronomie. Nocleh.

4. den NIZWA, BAHLA, JIBRIN - Snídaně. Transfer do Nizwy. Toto město imámů leží ve vnitrozemí Ománu, zde si prohlédnete palmovou oázu a pevnost ve stínu zelených hor Jabal al Achdar. Z Nizwy odjezd do města  Bahla. Toto město je magické svou minulostí, většina místních lidí se ho bojí kvůli jeho čarodějnické pověsti. Zde navštívíte pevnost Bahla Fort, která je zapsána na seznamu UNESCO. Z města Bahla transfer do města  Jibrin, kde navštívíte pouštní pevnost, která je též zapsána na seznamu UNESCO. Na večer příjezd do  Spojených arabských emirátů, emirát Abú Dhábí a oáza Al Ain. Nocleh.

5. den Al AIN - Snídaně. Prohlídka města Al Ain, které je jediným zdrojem pitné vody, zároveň bývalé hlavní město pouštního emirátu. Toto město je také rodiště Najanovců, vládců Emirátů. Poté odjezd do  nejznámějšího města, Dubaje. Nocleh.

6. den DUBAJ - Snídaně. Prohlídku začnete ulicí Sheikh Zayeed Rd, která je symbolem města a jeho  prosperity, dále pak palác vládců Muhammada al Maktooma, člověka s vizí, která překračuje naši dobu. Poté plavba přes Dubai Creek, zlatý bazar, velbloudí závodiště Nad Al Sheba, luxusní čtvrt Jumeirah a symbol  Dubaje sedmihvězdičkový hotel Al Arab, tyrkysová pláž a nakonec prohlídka nejvyšší budovy světa Burj Dubai. Nocleh.

7. den DUBAJ - Snídaně. Nákupy v luxusních centrech a lyžování v Emirates Mall. Návštěva zlatého bazaru. Nocleh.

8. den KATAR - Snídaně. Odlet do Kataru. Transfer do 4 hvězdičkového hotelu centru Dohy (zde žije 90% obyvatelů tohoto státu). Prohlídka velbloudího trhu (naučíte se rozeznávat súdánského velblouda od saúdskoarabského velblouda), poté je pro odvážlivce připravena ochutnávka velbloudího mléka. Nocleh.

9. den DOHA - Snídaně. Návštěva centra staré Dohy a také moderní čtvrti, která je plná mrakodrapů. Volno. Transfer na letiště. V pozdních nočních hodinách odlet do Prahy. Možnost prodloužení pobytu v Kataru v hotelech u moře.

10. den ODLET Z KATARU PŘÍLET DO PRAHY

Cena zájezdu zahrnuje

leteckou přepravu Praha - Muscat - Doha - Praha s mezipřistáním
letištní taxy 6.000,- Kč
místní přelety včetně letištních poplatků
veškeré transfery na místě pobytu
9 noclehů v 3* a 4* hotelech
snídaně po dobu celého pobytu
českého průvodce (min. 10 osob)
místního průvodce

Cena zájezdu nezahrnuje

víza: SAE - 2.000,- Kč, Omán - 15,- USD,
Katar - 2.000,- Kč,
bakšišné
vstupy do památek

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000