crosssearch

Přílet do Dubaje, vyřízení celních formalit a přivítání průvodcem, odjezd do hotelu, ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu Citymax Bur Dubai.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1.den: přílet do Dubaje, vyřízení celních formalit a přivítání průvodcem, odjezd do hotelu, ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu Citymax Bur Dubai.

2.den: po snídaní celodenní návštěva Dubaje. Prohlídka začíná v staré části města u zálivu Bur Dubai. Cesta pokračuje podél nejmodernějších paláců k mešitě Jumeirah Mosquee, zastávka u sedmihvězdičkového hotelu ve tvaru plachetnice Burj Al Arab, jízda po třídě Sheikh Zayed Road, kterou lemují stovky mrakodrapů, vyhlídka na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa. Návštěva Dubajského muzea, které se nachází v části Al Fahidi Fort a které vám přiblíží život původních obyvatel tohoto emirátu. Nocleh v hotelu Citymax Bur Dubai.

3.den: po snídani brzy ráno odjezd k hranicím s Ománem. Vyřízení vízové povinnosti na přechodu Hatta, transfer do hlavního města Muskatu. První zastávkou na cestě bude stará vesnička Nakhl, která leží pod pevností a nedaleko teplých pramenů Ain A'Thawwarah. Celá oblast je obklopena krásnými palmovými oázami. Večer příjezd do Muskatu, ubytování a nocleh ve tříhvězdičkovém hotelu Ruwi.

4.den: po snídaní odjezd do oázního města Nizwa, které je největším městem v regionu Ad Dakhillyah. Je také jedním z nejstarších měst a od dávných dob bylo centrem obchodu, náboženství, vzdělávání a umění. Největšími lákadly pro turisty jsou starověké domy a opevnění. Pohled na město ze zdejší věže. Zastávka na tradičním súku (trhu), oběd. Po obědě odjezd na prohlídku hradu Jabreen. Pohled na okolí z horní části hradu. Večer volný program k individuální prohlídce města, nocleh v hotelu Ruwi.

5.den: Snídaně, volný program, oběd nebo večeře v hotelu, nocleh v hotelu Ruwi.

6.den: Po snídani odjezd do SAE přes hraniční přechod Hatta, odpoledne příjezd do Ras Al Khaimah, večeře a nocleh v hotelu Doubletree by Hilton.

7.den: Volný den s polopenzí. Hotel zajišťuje bezplatný transfer na pláž hotelu Hilton Ras Al Khaimah Resort and Spa a zpět.

8.den: Snídaně, odpoledne transfer na letiště, odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena. Okruh se uskuteční při naplnění potřebného počtu zájemců.

Pokoje

Pokoje ve všech hotelech v programu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV se satelitním příjmem, telefonem. V každém hotelu je venkovní bazén.

Stravování

Dle programu: v Dubaji se snídaní, v Ománu s polopenzí, v Ras Al Khaimah s polopenzí.

Poznámka

Letecká přeprava je zajištěna přímou linkou na trase Praha - Dubaj - Praha. Uvedená cena zájezdu zahrnuje letenku v optimální knihovací třídě. Pro vstup do SAE musí mít klient cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu a NESMÍ obsahovat razítko Izraele. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000