crosssearch

Lodní společnost AIDA vlastní jednu z nejmodernějších flotil na světě. Celkem jí patří10 lodí různých velikostí, všechny jsou luxusně a pohodlně zařízeny a svým hostům nabízejí ten největší komfort. Plavba na nich je nezapomenutelným zážitkem, ať už dáváte přednost odpočinku v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lodní společnost AIDA vlastní jednu z nejmodernějších flotil na světě. Celkem jí patří10 lodí různých velikostí, všechny jsou luxusně a pohodlně zařízeny a svým hostům nabízejí ten největší komfort. Plavba na nich je nezapomenutelným zážitkem, ať už dáváte přednost odpočinku v prvotřídním wellness, zábavě, rodinné dovolené či upřednostňujete zážitky a poznávání.

AIDAbella, AIDAdiva a AIDAluna

Tyto tři lodě z flotily AIDA byly postaveny v Německu v roce 2007 a 2009. Délka lodí je 251,89 m, šířka 32,2 a každá má 13 palub. Hosté budou ubytování v jedné z 1025 kajut, na lodi najdete 7 restaurací, 11 barů, sluneční terasu, velké wellness centrum, kadeřnictví, kosmetické služby, fitness centrum, joggingovou dráhu, knihovnu, internet, jacuzzi, lékaře, golfový simulátor (AIDAdiva), venkovní terasu na různé sporty, vinotéku, pizzerii, sushi bar, kasíno, kino, bazén, dětský bazén, konferenční místnost, divadlo, prádelnu a dětský klub. Nechybí ani nákupní galerie - na lodi jsou nákupy výhodnější díky bezcelnímu prostoru.

Kajuty

Na lodi je celkem 1025 kajut rozdělených do několika kategorií:
Vnitřní kajuta (13,5 m2) - dvou, tří a čtyřlůžková.
Vnější kajuta s výhledem na moře (14-16,5 m2) - dvou, tří a čtyřlůžkové
Vnější kajuta s balkonem (17,5-23 m2) - dvou, tří a čtyřlůžková s balkonem (3-6 m2)
Junior Suite s balkonem (34-42 m2) - dvou, tří a čtyřlůžková s balkonem (10 m2)
Premium suite kajuta se sluneční terasou (49-61 m2) - dvou, tří a čtyřlůžková s terasou (25 m2)
Suite s privátní sluneční terasou (51-55 m2) - dvou, tří a čtyřlůžková se soukromou sluneční terasou (15-25 m2)
Deluxe suite kajuta s privátní sluneční terasou (56-87 m2) - dvou, tří, čtyř, pětilůžková se soukromou sluneční terasou (12-50 m2)

Všechny kajuty jsou klimatizované, vybavené sejfem, rádiem, TV, hypoalergenními lůžkovinami, sedací soupravou, kobercem a koupelnou s WC (vnitřní kajuty, kajuty s výhledem na moře a kajuty s balkonem mají sprchový kout, všechny suite mají koupelnu s vanou). Deluxe suite a Premium suite mají oddělenou ložnici od obývací místnosti. Samozřejmostí jsou ručníky, osušky, fén a ve většině kajut i župany. Osušky k bazénu zdarma (depozit 15 Euro). Některé kajuty mohou mít oddělená lůžka a částečně omezený výhled na moře.
Na všech lodích je možnost propojených kajut a bezbariérového ubytování.
3. a 4. lůžko bývá výklopné.

Stravování a další aktivity v ceně

Hosté mají v ceně plavby plnou penzi včetně nápojů k hlavním jídlům (v ceně jsou nealko nápoje, pivo, víno). Snídaně se podávají již od 6:00 ráno a v ceně je rovněž půlnoční občerstvení. Hosté mohou rovněž zdarma využívat nejrůznější animační a sportovní programy, pro děti je k dispozici dětský klub - rozdělený podle věku děti. Internetové připojení zdarma (1 hodina na kajutu a celou plavbu), každý den zdarma dvě lahve minerální vody na kajutu. V ceně je rovněž již obsaženo spropitné pro posádku.
Hlavní řečí na lodi je němčina.

Ubytovaní hosté v suite mají navíc v ceně uvítací košík s ovocem, čokoládou a šampaňským. V den příjezdu mají zdarma tříchodovou večeři v gurmánské restauraci (bez nápojů) a kdykoliv během cesty mohou využít snídani v a-la carte restauraci. V ceně mají navíc luxusní kosmetický balíček.

Aktivity za příplatek

Již před odjezdem si můžete sami vybrat a rezervovat výlety v jednotlivých přístavech. Je také možné rezervovat si nejrůznější masáže, kosmetické služby a další wellness procedury. V ceně je využití saun, ale návštěva Body and Soul Spa je zpoplatněna. Pro děti je možné objednat balíček neomezené konzumace nápojů - od 6 Euro za dítě a den.

Vybavení

vinárna, solárium, snídaňová restaurace, směnárna, slunečníky a lehátka, sauna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, obchůdky, nosič zavazadel, masáže, lékař, lázně, kosmetika, knihovna, kinosál, kavárna, kadeřnictví, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, diskotéka, dětský klub, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis

Sport v místě

vodní sporty, terasa na slunění, tělocvična, fitness, bazén, aerobic

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000