crosssearch

Emiráty - Omán - Bahrajn. 1.den: Odlet z Prahy do Dubaje, transfer z letiště na loď, nalodění. 2.den: Pobyt na lodi, možnost prohlídky Dubaje nebo koupání v Dubaji. Odplutí ve 13.00 hod. 3.den: Pobyt na lodi, připlutí do metropole Ománu Muscatu v 9.00 hod., možnost výletů za...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Emiráty - Omán - Bahrajn

Program:
1.den: Odlet z Prahy do Dubaje, transfer z letiště na loď, nalodění.

2.den: Pobyt na lodi, možnost prohlídky Dubaje nebo koupání v Dubaji. Odplutí ve 13.00 hod.

3.den: Pobyt na lodi, připlutí do metropole Ománu Muscatu v 9.00 hod., možnost výletů za památkami a přírodou této exotické arabské země, zahrnující například okružní prohlídku metropole země s Velkou mešitou a prastarými souky, výlet do pevnosti, Jabrin a města Nizwa, výlet do horských vesnic. Odplutí v 19.00 hod.

4.den: Pobyt na lodi, v 7.00 hod. připlutí do emirátu Fujayrah, možnost koupání nebo výletů podél pobřeží i do hornatého vnitrozemí s pouštní krajinou v tomto fascinujícím emirátu. Odplutí v 16.00 hod.

5.den: Pobyt na lodi, v 9.00 hod. připlutí do metropole Spojených arabských emirátů Abu Dhabi. Možnost prohlídky města, výletu do oázy, džíp safari v poušti Khadin nebo koupání v Perském zálivu. Odplutí v 18.00 hod.

6.den: Pobyt na lodi, připlutí do státu Bahrajn v 9:00 hod. Možnost okružní prohlídky města s velkou mešitou nebo koupání v moři. Odplutí v 18.00 hod.

7.den: Pobyt na lodi, připlutí do Dubaje ve 13.00 hod. Možnost výletů za krásami Dubaje, nákupy, výlet tradiční lodí dhow, různá pouštní safari, výlet do emirátu Sharjah nebo koupání na písčitých plážích Perského zálivu

8.den: Pobyt na lodi, vylodění. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Pozdě večer přílet do Prahy.

Prodloužení pobytu: Na vyžádání zajistíme prodloužení pobytu v Emirátech o týden ve vybraném plážovém hotelu z naší nabídky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000