crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Emiráty křížem krážem

Poznávací zájezdy, Spojené Arabské Emiráty

Dubaj - Sharjah - Ajman - Abu Dhabi - Fujairah - Dubaj. Přílet do Dubaje, transfer z letiště do hotelu, nocleh. Dubaj - prohlídka města, zastávka na focení u hotelu Burj Al Arab, návštěva Jumeirah mešity, Dubajského muzea s výstavou exemplářů moderní architektury, následuje...

Konečná cena za osobu od: 30 640 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Dubaj - Sharjah - Ajman - Abu Dhabi - Fujairah - Dubaj

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Dubaje. Po příletu transfer do hotelu v Dubaji, ubytování a nocleh.

2. den:

po snídani půldenní okruh Dubají. Zastávka u mešity Jumeirah Mosque, prohlídka čtvrti Bastakiya a muzea v pevnosti Al Fahidi Fort. Přejezd lodním taxi „abra“ na druhý břeh zálivu Creek, návštěva trhu se zlatem a s kořením. Návrat do hotelu. V pozdním odpoledni odjezd terénními džípy do pouště. V beduínském táboře projížďka na velbloudech, ukázka břišního tance, možnost vyzkoušet vodní dýmku. Po západu slunce tradiční arabská večeře barbeque. Návrat do hotelu ve večerních hodinách, nocleh.

3. den:

snídaně v hotelu. Individuální volno. Možnost půldenního fakultativního výletu „Moderní Dubaj – Burj Khalifa“. Výlet zahrnuje okružní jízdu nejmodernějšími částmi Dubaje včetně uměle vybudovaného palmového ostrova. Návštěva vyhlídkové terasy nejvyššího mrakodrapu světa Burj Khalifa (vstup zahrnut v ceně). Nocleh v hotelu v Dubaji.

4. den:

po snídani odjezd do města Al Ain známého jako „Zahradní město“. Návštěva tzv. „velbloudího trhu“ a prohlídka oázy, prohlídka Al Ain muzea a Sheik Zayed muzea. Oběd v místní restauraci. Návrat do hotelu v Dubaji v odpoledních hodinách, individuální volno, nocleh.

5. den:

po snídani odjezd do Abu Dhabi, hlavního města země. Okružní jízda městem, prohlídka muzea lidových tradic Heritage Village a známé Sheik Zayed mešity. Oběd v místní restauraci. Návrat do hotelu v Dubaji v odpoledních hodinách, individuální volno, nocleh.

6. den:

po snídani odjezd do emirátu Fujairah do oblasti zvané „Východní pobřeží“ u Ománského zálivu. Zastávka u nejstarší mešity země v Badiyah, prohlídka tzv. „pátečního trhu“. Oběd v restauraci a zastávka na koupání u Ománského zálivu. Návrat do hotelu v Dubaji v odpoledních hodinách, individuální volno, nocleh.

7. den:

po snídani půldenní výlet do emirátů Sharjah a Ajman. Prohlídka muzea lidových tradic v emirátu Ajman. Zastávka na tzv. „Kulturním náměstí“ v Sharjah a u mešity King Faisaz (pouze zvenčí), návštěva obchodního centra „Blue Souk“. Návrat do Dubaje v časných odpoledních hodinách, individuální volno. Večerní plavba tradiční lodí „Dhow“ s lahodnou večeří a a hudbou. V pozdních hodinách návrat do hotelu, nocleh.

8. den:

snídaně v hotelu. Osobní volno. Dle letového řádu transfer na letiště v Dubaji, odlet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000