crosssearch

Přílet z Prahy do Dubaje. Ubytování v hotelu v Sharjah. 2. den Po snídani odjezd z hotelu v 11:00 hodin na výlet po emirátech Sharjah a Ajman. První zastávka v emirátu Ajman a jeho muzeu, poté návštěva rybího a íránského trhu, kde dostanete volno na prohlídku a případné nákupy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den Přílet z Prahy do Dubaje. Ubytování v hotelu v Sharjah.

2. den Po snídani odjezd z hotelu v 11:00 hodin na výlet po emirátech Sharjah a Ajman. První zastávka v emirátu Ajman a jeho muzeu, poté návštěva rybího a íránského trhu, kde dostanete volno na prohlídku a případné nákupy. Další zastávkou bude emirát Sharjah - Heritage Village, kde se nachází 24 muzeí a 4 tradiční trhy (s látkami, zlatem, koberci atd.). Následovat bude opět rybí trh, navštívíte starou mešitu King Fazel a centrální trh, kterému se také říká Modrý nebo Zlatý. Návrat do hotelu, večeře.

3. den Po snídani odjezd z hotelu v 8:30 na Abu Dhabi City Tour. Zde navštívíte překrásnou promenádu Cornish Road, pokračující do Heritage Village (první zastávka v Abu Dhabi), kde můžete vidět tradiční řemeslnické dílny a museum. Výlet pokračuje zastávkou v creeku Abu Dhabijského zálivu a u známého hotelu Emirates Palace. Později se zastavíte u hodinové věže. Volný čas na nákupy bude v obchodním centru Mall. Poslední zastávka je u největší mešity v SAE. Návrat do hotelu, večeře. V tomto výletě je zahrnut oběd v hotelu Sand Dream***.

4. den Přemístění do hotelu v Ras Al Khaimah, hotel Al Hamra Village5*. Dopoledne volno na odpočinek, který můžete strávit koupáním, v 15:30 je odjezd na divokou relley jeepy 4x4 do pouště – safari. Zde na Vás čeká arabský večer, kterým Vás budou provázet břišní tanečnice. Připraveno bude i jídlo a pití, malování hennou (za poplatek), kouření známé arabské shishi-vodní dýmky. Návrat do hotelu, večeře. (Večeři v pouši je možné vyčerpat formou oběda v hotelu, v tomto případě je nutné uhradit příplatek za večeři v rámci Safari).

5. den Po snídani odjezd z hotelu v 9:00 hodin na výlet Dubai City Tour. Na tomto výletě uvidíte pravý lesk a luxus emirátů. První pauza bude na fotografování Dubajského creeku, kde je také situována část Dubaje pod názvem Bur Dubaj. Odtud se přeplavíte vodním taxíkem „Abra“ na druhou stranu Creeku do Deiry, kde navštívíte trh se zlatem a kořením. Další zastávkou je Jumeirah, nejbohatší část Dubaje, kde budete mít možnost si vyfotografovat známý 7* hotel Burj Al Arab. Poté následuje cca 2,5 volno v největším obchodním centru Emirates of Mall včetně skiing parku. Dále budou následovat foto zastávky u nejvyšší budovy světa Burj Dubaj, Emirátských dvojčat a také u paláce dnešního šejka Mohammeda bin Rashida al Maktouma. Návrat do hotelu, večeře. Pitná voda k dispozici po celou dobu výletu zdarma. Český průvodce.

6. den Po snídani odjezd z hotelu v 10:00 hodin na Ras Al Khaimah city tour. Zde navštívíte rybí trh, velbloudí farmu, poté následuje volno na nákupy v Manar Mallu. Dále navštívíte tradiční muzeum a přírodní prameny v místních horách a samozřejmě Zlatý trh. Návrat do hotelu, večeře.

7. den Ráno po snídani odjezd za krásami východního pobřeží – návštěva emirátu Fujairah. První zastávkou bude tradiční trh, kde najdete několik druhů zboží jako je keramika, koberce, ovoce a zelenina. Po drobných nákupech se pokračuje na východ do emirátu Fujairah s návštěvou muzea a staré pevnosti. Další zastávkou bude nejstarší mešita na územi SAE - Bidyah, kterou lze z důvodu zachování fotit pouze z venku. Po odpočinku v hotelu Royal Beach*** následuje návštěva ománské dědiny Dibba s návštěvou rybího trhu. Návrat do hotelu, večeře. V tomto výletě je zahrnut oběd v hotelu Royal Beach****. Český průvodce.

8. den Odjezd na letiště v Dubaji a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena. Minimálně počet účastníků: 4

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000