crosssearch

Dubai + Abu Dhabi - Citymax Bur Dubai se Smartwings

Poznávací zájezdy, Spojené Arabské Emiráty

Poznání - zábava - relax - adrenalin

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poznání - zábava - relax - adrenalin

Program zájezdu

1. den: ČR - DubajOdlet z Prahy nebo Ostravy do SAE, přivítání na letišti v Dubaji, transfer do hotelu Citymax Bur Dubai, ubytování a nocleh.

2. den: Dubaj - půldenní výlet a večeře na lodi dhowPo snídani odjezd na půldenní prohlídku Dubaje, kdy máte možnost poznat jak moderní tvář Dubaje, tak i tradiční čtvrti. Výlet začíná jízdou na uměle vybudovaný palmový ostrov Jumeirah až k hotelu Atlantis The Palm, kde bude krátká zastávka na fotografování. Pokračuje se k mešitě Jumeirah, která je oblíbeným cílem fotografů a zároveň jedinou mešitou v Dubaji přístupnou i nemuslimům. Po Sheikh Zayed Road, lemované dubajskými mrakodrapy, přejezd do centra a dále do staré části Dubaje. Cestou projedete kolem Burj Khalifa, nejvyšší budovy světa (možnost individuální návštěvy další den). Prohlídka muzea ve středověké pevnosti Al-Fahidi. Přejezd lodičkou abra přes záliv Dubai Creek do části Deira, návštěva světoznámých trhů se zlatem a kořením a obchodu se suvenýry. Prohlídka Dubaje bude zakončena zastávkou na fotografování ikonického hotelu Burj Al Arab. Návrat do hotelu. Ve večerních hodinách odjezd na večeři na tradiční dřevěné lodi dhow. Během pomalé plavby po zálivu Dubai Creek můžete obdivovat krásy noční Dubaje. Návrat do hotelu v nočních hodinách a nocleh.

3. den: Dubaj - (Burj Khalifa) - Desert SafariSnídaně, volné dopoledne. Fakultativně možnost návštěvy nákupního centra Dubai Mall a zajištění vstupenek na vyhlídkovou terasu Burj Khalifa ve 124. patře. Odpoledne následuje výlet Desert Safari. Odjezd terénními vozy do pouštní oblasti, kde si užijete dobrodružnou jízdu po písečných dunách. Po západu slunce si v pouštním kempu vychutnáte tradiční arabskou večeři barbecue a nebude chybět malování hennou či jízda na velbloudovi. Návrat do hotelu v nočních hodinách a nocleh.

4. den: Dubaj - plavba rychlou lodí - volnoPo snídani, v dopoledních hodinách, si užijete plavbu rychlou lodí z Dubai Marina na otevřené moře. Poplujete kolem palmového ostrova Jumeirah, hotelu Atlantis The Palm až na úroveň ikonického hotelu Burj Al Arab a zpět do Dubai Marina. Plavba na rychlé lodi trvá cca 1,5 hodiny. Zbytek dne volno, nocleh v hotelu.

5. den: Dubaj - Abú DhabiSnídaně, volné dopoledne. V odpoledních hodinách přejezd do Abú Dhabi, hlavního města SAE. Ubytování v hotelu 4* a nocleh.

6. den: Abú Dhabi - půldenní výlet - volnoPo snídani odjezd na půldenní prohlídku Abú Dhabi. Během výletu uvidíte to nejzajímavější, co může toto město nabídnout - moderní architekturu, tradiční umění i nádherné zahrady. Návrat do hotelu. Odpoledne volno nebo možnost účasti na některém z fakultativních výletů. Nocleh v hotelu.

7. den: Abú DhabiSnídaně, volný den. Možnost účasti na některém z fakultativních výletů. Nocleh v hotelu.

8. den: Abú Dhabi - Dubaj - ČRSnídaně a ukončení pobytu. Dle letového řádu transfer na letiště v Dubaji a odlet zpět do Prahy nebo Ostravy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu jsou 2 osoby. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu s českým nebo slovenským průvodcem je 10 osob - průvodce je k dispozici pro výlety - půldenní Dubaj a půldenní Abú Dhabi. Při menším počtu než 10 osob lze průvodce zajistit za poplatek: půldenní Dubaj: 2 890 Kč/ osoba, půldenní Abú Dhabi: 3 990 Kč/ osoba. Večeře na lodi dhow zahrnuje nealkoholické nápoje dle nabídky, alkoholické nápoje za poplatek (dle aktuální nabídky na lodi, nabídka může být i nulová), anglicky mluvící doprovod.Cena Burj Khalifa - samostatná vstupenka zahrnuje pouze vstupenku, bez dopravy k Dubai Mall, bez českého průvodce, cena Burj Khalifa - vstupenka a doprava zahrnuje navíc privátní transfer hotel/ Dubai Mall/ hotel, anglicky mluvící řidič, maximální doba využití transferu je 4 hodiny od vyzvednutí v hotelu. Po rezervaci vstupenky na Burj Khalifa již nelze vstupenku zrušit.Desert Safari je půldenní výlet, večeře a nealkoholické nápoje jsou zahrnuty, alkoholické nápoje za poplatek (dle aktuální nabídky), anglicky mluvící řidič. Plavba na rychlé lodi zahrnuje plavbu v délce trvání cca 1,5 hodiny, bez dopravy na místo odjezdu v Dubai Marina a bez průvodce. Doprava na místo a zpět do hotelu možná taxíkem nebo lze zajistit předem za poplatek - privátní transfer hotel/ Dubai Marina/ hotel, anglicky mluvící řidič, maximální doba využití transferu je 4 hodiny od vyzvednutí v hotelu.V případě vstupu do mešity šejka Zayeda v Abú Dhabi je nutné dodržet předepsaný oděv, je vyžadováno volné, plně zakrývající a neprůsvitné oblečení (muži - dlouhé kalhoty, zakrytá hruď a ramena, ženy - dlouhý rukáv a dlouhá sukně/kalhoty, šátek na hlavu, nevhodná je bílá barva oblečení). Při nedostatečném oblečení může být vstup do mešity odepřen.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování dle programu (4 noci v hotelu Citymax Bur Dubai 3* v Dubaji, 3 noci v hotelu 4* v Abú Dhabi), stravování dle programu (7x snídaně, 2x večeře včetně nealkoholických nápojů), vstupné dle programu, služby anglicky hovořícího průvodce/ doprovodu, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce při min. počtu 10 osob (na vybrané výlety), transfery z/na letiště v cíli zájezdu a transfery dle programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, alkoholické nápoje a další nápoje nezahrnuté u stravování, spropitné, pobytová taxa dle kategorie hotelu platná pro emirát Dubaj a Abú Dhabi (taxa je splatná v hotovosti v recepci, 3* hotel v Dubaji = 10 AED/ pokoj/ noc, 4* hotel v Abú Dhabi = 15 AED/ pokoj/ noc, výše pobytové taxy se může během sezóny změnit, aktuální informaci o její výši vám sdělí na požádání prodejce, popřípadě ji naleznete na www.eximtours.cz) a fakultativní služby. Fakultativní služby platné pro Dubaj: Burj Khalifa - samostatná vstupenka: 1 100 Kč/ osoba, Burj Khalifa - vstupenka a doprava: 2 890 Kč/ osoba, doprava hotel-Dubai Marina a zpět: 1 800 Kč/ osoba. Fakultativní služby je doporučeno rezervovat předem v CK Exim Tours, rezervace Burj Khalifa v místě již není možná. Nabídka fakultativních výletů platných pro Abú Dhabi bude prezentována na místě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000