crosssearch

8 denní poznávací zájezd s možností koupání v Emirátech - Dubaj

Poznávací zájezdy, Spojené Arabské Emiráty

Přílet do Dubaje. Po přivítaní s delegátem, následuje transfer do Vašeho hotelu a informační schůzka, kde se dozvíte podrobnosti o Vašem programu. Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Přílet do Dubaje. Po přivítaní s delegátem, následuje transfer do Vašeho hotelu a informační schůzka, kde se dozvíte podrobnosti o Vašem programu.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Dnes navštívíme hlavní město emirátů Abu Dhabi. V Abu Dhabi budete oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Cesta povede podél krásného pobřeží - Corniche, což je nejznámější, luxusní 8 km dlouhá ulice na pobřeží s luxusními obchody. Dále navštívíme jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě - mešitu Shejka Zayeda. Dále následuje krátká foto pauza u luxusního 7* hotelu Emirates Palace, u krásného obchodního centra Marina Mall a u prezidentského paláce. Výlet pokračuje přejezdem na ostrov Yas Island, kde se nachází známá závodní dráha Formule 1 a první a největší tematický park Ferrari (možnost vyfotografovat).
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Ráno podnikneme projížďku městem Dubaj známého jako město ze zlata. Cesta začíná návštěvou zlaté oázy Al Mumayyaz. Poté se přesuneme do rušného tržiště s obchůdky jak s kořením, tak i se zlatem. Další zastávka bude v historické pevnosti Al Fahidi. Uvnitř pevnosti se nachází muzeum, které je staré až 200 let a je obnovené a zrestaurované z někdejšího paláce šejka Saeeda. Zde uvidíte na fotografiích minulost, ale i rozvoj města. Následuje cesta do Al Bastakiya Old-Wind Tower Houses - jsou to staré hliněné věžovité domy, které nechali postavit bohatí obchodníci. Společně pokračujeme k převozu Abra, kde budete mít možnost vidět a také vyfotografovat krásné panorama Dubaje. Zde buď program ukončíte, nebo využijete možnost výletu lodí Dhow Creek Cruise. Přeplavíme se na jedné z tradičních obchodních lodí (staré, tradiční, dřevěné lodě) a ochutnáme bohaté buffé s tradiční arabskou kuchyní.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Dnes můžete odpočívat nebo se zúčastnit nádherného výletu lodí do Ománu. Během plavby budete obdivovat zálivy a fjordy ománského zálivu a nádherné přírodní scenérie - bílé solní hory, pobřežní jeskyně, pouštní vesnice a pláže. V Ománském zálivu na Vás čeká pauza na koupání a šnorchlováni, je to ideální místo na objevování zdejšího bohatého podmořského světa. Poté následuje bohatý oběd, u kterého budete mít možnost ochutnat arabskou kuchyní a barbecue speciality (oběd včetně vody a nealko nápojů). Odpoledne koupací pauza na zdejších hezkých plážích a poté návrat zpět do Sharjahu.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

Po snídani budete mít možnost podniknout výlet k jednomu ze sousedních emirátů Sharjah a Ajman. Během cesty budeme mít zastávku v obchodním centru s koženou módou, kde se zejména dámy mohou těšit na módní přehlídku s možností výhodných nákupů, bude zde samozřejmě připravena i nejnovější kolekce pro pány. V Sharjah navštívíme tradiční tržnici s ovocem a zeleninou, známou jako modrý bazar se spoustou obchůdků v tradičním stylu. Kromě nakupování budeme mít možnost zde vidět i tradiční řemesla. Navštívíme zde také Muzeum islámské kultury a umění. Poté následuje cesta do Ras Al Khajman.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Ras Al Khajman.

Dnes Vás čeká den plný odpočinku nebo můžete odpoledne podniknout výlet Pouštní safari. Odpoledne budete vyzvednuti moderními džípy. Zažijete napínavou jízdu přes pouštní duny, poté navštívíte velbloudí farmu a později se přesunete do jednoho beduínského kempu, kde na Vás čeká chutné barbecue s možností vychutnat si arabskou kuchyní. O zábavu se Vám postará nejen břišní tanečnic, ale i místní folklór a těšit se můžete i na kouření vodní dýmky.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Ras Al Khajman.

Váš dnešní výlet začíná prohlídkou nejvyšší budovy světa Burj Khalifa (prohlídka budovy zvenku). Poté se přesuneme k největšímu nákupnímu centru na světě Dubai Mall, které je se svým největším akváriem s rejnoky a žraloky opravdovým zážitkem. Podíváme se i do Palm Jumeirah (Palmový ostrov) s možností fotografovat a zastavíme se u známého hotelu Atlantis. Navštívíme i moderní Dubai Marinu a jeden z nejhezčího a nejznámějšího hotelů na světě Burj Al Arab.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Ras Al Khajman.

Tento den se bohužel budeme muset rozloučit a čeká Vás transfer na letiště v Dubaji a odlet zpět do Prahy. Přejeme Vám mnoho šťastných zážitků.

Poznámky :
- Zájezd je určen pro osoby starší 21 let, na žádost možnost rezervovat 1 dítě v doprovodu dvou osob starších 21 let.
- Změny programu nejsou plánovány, ale jsou vyhrazeny.
- Jednotlivé výlety (včetně programu, vstupů, transferů k památkám, obědů nebo večeří a výkladů průvodců) nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Výlety si lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta.
- KLIENTI MOHOU POUZE VYCESTOVAT S PASEM PLATNÝM 6 MĚSÍCŮ PO ODLETU ZE SAE, NEJSOU AKCEPTOVÁNY RYCHLOPASY!! V PASU NESMÍ BÝT RAZÍTKO IZRAELE!

Fakultativní výlety:
- Moderní Dubaj: 59,- EUR
- Výlet Sharjah a Aman: 59,- EUR
- Výlet lodí Dhow Creek Cruise s večeří: 79,- EUR
- Noční Dubaj: 59,- EUR
- Výlet Pouštní Safari s večeří: 79,- EUR
- Výlet do Abú Dhabi: 69,- EUR
- Výlet lodí do Ománu k poloostrovu Musandam s obědem a nápoji (koupání a šnorchlováni): 89,- EUR

Zvýhodněný balíček výletů za 269,- EUR,- Eur, který obsahuje:
- Moderní Dubaj
- Výlet do Abú Dhabi
- Výlet Pouštní Safari s večeří
- Výlet lodí Dhow Creek Cruise s večeří
- Výlet Sharjah a Ajman

Zvýhodněný velký balíček výletů za 358,- EUR,- Eur, který obsahuje:
- Moderní Dubaj
- Výlet do Abú Dhabi
- Výlet Pouštní Safari s večeří
- Výlet lodí Dhow Creek Cruise s večeří
- Výlet Sharjah a Ajman
- Výlet lodí do Ománu k poloostrovu Musandam s obědem a nápoji (koupání a šnorchlováni)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000