crosssearch

Za poznáním Mallorky, Ibizy a Formentery

Poznávací zájezdy, Španělsko

Mallorca * Ibiza * Formentera * Mallorca Program: 1. den: odlet z Prahy do Palma de Mallorca, transfer do hotelu 3*, ubytování, večeře, nocleh. 2. den: po snídani odjezd do přístavu v Palmě, trajekt na ostrov Ibiza, volný čas, ubytování v hotelu 3*, večeře, nocleh....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Mallorca * Ibiza * Formentera * Mallorca

Program

1. den:
odlet z Prahy do Palma de Mallorca, transfer do hotelu 3*, ubytování, večeře, nocleh.

2. den:
po snídani odjezd do přístavu v Palmě, trajekt na ostrov Ibiza, volný čas, ubytování v hotelu 3*, večeře, nocleh.

3. den:
po snídani celodenní výlet ostrovem Ibiza - návštěva historického centra Eivissa Dalt Vila, zastávka v keramické dílně za městem, návštěva solných polí, následuje 3. hodinová projížďka lodí z městečka San Antonio okolo magické hory Es Vedra. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

4. den:
po snídani celodenní výlet ostrovem Formentera - dopravíme se do přístavu v Ibize, poplujeme lodí na ostrov Formentera, projedeme si hlavní město San Francisco, podíváme se na maják La Mola a odpoledne bude volný čas na koupání na překrásné písčité pláži s tyrkysově průzračnou vodou Els Pujols. Návrat do hotelu na Ibize, večeře, nocleh.

5. den:
po snídani odjezd na ostrov Mallorca, zbytek dne volný, možnost koupání, večeře a nocleh v hotelu.

6. den:
po snídani celodenní výlet ostrovem Mallorca, začneme v městečku Inca, kde je továrna na zpracování kůže, dále zastávka v klášteře Lluc, zasvěcený Panně Marii (patronce ostrova). Cesta pokračuje do Torrente de Pareis - překrásné malé skalnáté pláničce, kde bude čas na koupání. Odpoledne se vydáme lodí z pláže Sa Calobra do přístavu Soller podél mallorského pobřeží Costa Brava. Z přístavu Soller vyrazíme do jedné z nejhezčích vesnic na Mallorce, Valldemosa a projdeme se kamennými ulicemi s domy ozdobenými květinami. Odtud pojedeme autokarem či vlakem zpět do Palmy a do hotelu. Večeře, nocleh.

7. den:
volný den s polopenzí na Mallorce s možností koupání a odpočinku.

8. den:
snídaně. Během dne transfer na letiště a následný odlet z Palmy do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000