crosssearch

Velká cesta Španělskem a Portugalskem

Poznávací zájezdy, Španělsko

Trasa zájezdu: Madrid o El Escorial o Valle de los Caidos o Toledo o Salamanca o Porto o Coimbra o Tomar o Fatima o Batalha o Lisabon o Sintra o Cascais o Cabo da Roca o Elvas o Sevilla o Cordoba o Granada Program: 1. den: odlet z Prahy do Madridu. Po příletu transfer...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Madrid o El Escorial o Valle de los Caidos o Toledo o Salamanca o Porto o Coimbra o Tomar o Fatima o Batalha o Lisabon o Sintra o Cascais o Cabo da Roca o Elvas o Sevilla o Cordoba o Granada

Program: 1. den: odlet z Prahy do Madridu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a večeře v Madridu nebo v okolí.

2. den: snídaně, celodenní okružní výlet s návratem do Madridu: prohlídka královského kláštera a zámku El Escorial, prohlídka monumentálního památníku padlým v občanské válce Valle de los Caidos, hrad Manzanares el Real - klenot architektury Kastilie. Návrat na ubytování a večeři do Madridu nebo v okolí.

3. den: celodenní prohlídka Madridu (Puerta del Sol, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce, památník Cervantesův), odpoledne prohlídka obrazárny El Prado, volno. Večeře a ubytování v Madridu nebo v okolí.

4. den: snídaně, příjezd do Toleda - prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zoco­dóver, muzeum El Greca) a návštěva tradiční toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli, šperky). Pokračování do Salamancy, ubytování a večeře v Salamance.

5. den: snídaně, prohlídka Salamancy (Plaza Mayor, Stará a Nová katedrála, Univerzita, Mušlový dům) odjezd do Porta, večeře a ubytování v Portu.

6. den: snídaně, prohlídka Porta: katedrála Terreiro da Sé, gotický chrám Sao Francisco, radnice, mosty přes řeku Douro. Návštěva "Cavas" - vinných sklepů, kde zraje pravé portské (ochutnávka). Dále prohlídka Coimbry: Stará a Nová katedrála, akvadukt, historické budovy Univerzity, ubytování a večeře v Coimbře.

7. den: snídaně, odjezd do Fátimy - návštěva jednoho z nejvýznamnějších poutních míst křesťanského světa. Tomar - prohlídka města (klášter de Cristo, synagoga, proslavené "Okno z Tomaru"), Batalha - prohlídka královského kláštera. Ubytování a večeře v okolí Lisabonu.

8. den: snídaně, celodenní výlet do okolí Lisabonu za nejkrásnějšími paláci portugalských králů - Sintra (Staré město, královský palác), zastávka v rybářském městečku Cascais, návštěva nejzápadnějšího mysu Evropy - Cabo da Roca. Ubytování a večeře v okolí Lisabonu.

9. den: snídaně, celodenní program v Lisabonu (starobylá čtvrť Belém, klášter sv. Jeronýma, věže Belém, čtvrť Alfama, královský hrad, večerní metropole, možnost návštěvy tradičního portugalského fada). Ubytování a večeře v okolí Lisabonu.

10. den: snídaně, odjezd do Elvas, prohlídka města (pevnost a hradby, akvadukt da Amoreira). Odjezd do Sevilly, ubytování a večeře v Seville.

11. den: snídaně, prohlídka města Sevilla: katedrála, La Giralda, Zlatá čtvrť, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcazar, výstaviště Expo 92, volno. Ubytování a večeře v Seville.

12. den: snídaně, odjezd ze Sevilly do Cordoby, prohlídka města: mešita, exteriéry Alcazaru, Židovské město, typické "květinové ulice" s arabskými patii. Odjezd z Cordoby do Granady, ubytování a večeře.

13. den: snídaně, dopoledne prohlídka Granady: katedrála, královská kaple, Albaicín, odpoledne prohlídka arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, volno, večeře a ubytování v Granadě. Večer fakultativně návštěva flamenca.

14. den: snídaně, přejezd do Madridu nebo okolí, ubytování, večeře.

15. den: snídaně, transfer na letiště a odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000