crosssearch

Toulky Andalusií

Poznávací zájezdy, Španělsko

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1. den: Odlet z Bratislavy do Malagy, transfer do hotelu v Malaze, ubytování. Polodenní prohlídka městečka na skále - Ronda, které se nachází v hornatém prostředí, kde řeka Guadalevín vyhloubila strmý, 100 m hluboký kaňon El Tajo, přes který...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odlet z Bratislavy do Malagy, transfer do hotelu v Malaze, ubytování. Polodenní prohlídka městečka na skále - Ronda, které se nachází v hornatém prostředí, kde řeka Guadalevín vyhloubila strmý, 100 m hluboký kaňon El Tajo, přes který vedou 3 mosty Puente Romano, Puente Viejo a Puente Nuevo. Projdete si ulici města - Calle la Byla, ve které je mnoho nákupních možností, park La Alameda, který nabízí úžasné panoramatické výhledy. Objevíte i starou čtvrť města La Ciudad, kde se nacházejí památky jako kostel Santa Maria la Mayor, Palácio de Mandragón a mnoho dalších zajímavostí, které toto kouzelné místo nabízí. Poté se přesunete do bílé horské vesničky Mijas, ze které se Vám nabídne nádherný výhled na okolní krajinu. Ve večerních hodinách návrat do hotelu a nocleh.
2. den:
Po snídani v hotelu přesun do hlavního města Andalusie -  Sevilla - říká se, že "kdo neviděl Sevillu, neví, co je zázrak". Tuto perlu Andalusie budete poznávat během celodenní prohlídky. Historické centrum, zatím nedotčené civilizací je charakterizováno třemi symboly: Sevillskou katedrálou, královským palácem - Alcázar a Indickým archivem, které bylo v r. 1987 zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO. Uvidíte největší sakrální stavbu světa jakou je Sevillská katedrála, která má 9 portálů, 9 chrámových lodí a 45 postranních kaplí, někdejší minaret Giralda, který je 100 m vysoký a po 34 šikmých plošinách můžete vyjet do výšky 70 m. Další dominantou je zlatá věž Torre del Oro, kterou v 13. stol. postavili Mauri jako strážní věž, či oblíbené náměstí turistů i domácích obyvatel Plaza de Espana. Ve večerních hodinách návrat do hotelu v Malaze, nocleh.
3. den:
Po snídani v hotelu celodenní výlet do Granady, nazývané "andaluská krasavice", která byla dlouhodobě baštou Arabů. Navštívíte úchvatný palácový komplex historicko-uměleckých památek Alhambra, kde můžete otevřít oči dokořán a přenést se do příběhů Tisíce a jedné noci. Projdete se po zahradách Generalife, zda vojenské pevnosti Alcazaba. Tyto komplexy byly stavěny během 600 let muslimskou, renesanční a románskou kulturou. Alhambra spolu s Generalife a čtvrtí Albayzín patří do světového dědictví UNESCO. Pěší prohlídka centra města v okolí katedrály, kde se můžete projít spletí úzkých uliček, najdete zde i maurský bazar, resp. jeho kopii jelikož ten původní zničil v 19. století požár. Po procházce a obhlídce starého města a památek návrat do hotelu v Malaze, nocleh.

4. den:
Transfer na letiště a odlet z Malagy do Bratislavy.

Cena zahrnuje

zpáteční letenku letištní poplatky transfer letiště - hotel - letiště dopravu dle programu 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v 3 * hotelu se snídaní služby slovenského nebo českého průvodce DPH vstupné do Alcazaru v Seville a Alhambry v Granadě • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů (neplatí pro Alcazar a Alhambru) komplexní cestovní pojištění

Jiné Příplatky

příplatek za jednolůžkový pokoj 3.390 / pobyt komplexní cestovní pojištění 38 Kč / osoba / den

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000