crosssearch

Tenerife s trekingem - turistika mezi sopkami a exotickými soutěskami

Poznávací zájezdy, Španělsko

Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická ,,válecí" a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Program zájezdu

1.den (pá): Odlet z ČR na ostrov Tenerife, přejezd do hotelu, ubytování.

2.den (so): Dopoledne relaxace u hotelového bazénu nebo u moře. Túra soutěskou BARRANCO DEL INFIERNO zakončená třístupňovým vodopádem LA CASCADA.

3.den (ne): Přejezd do vesničky MASCA, jednoho z nejkrásnějších míst na ostrově. Středně náročná túra soutěskou BARRANCO DE MASCA, která vede až na pobřeží k pláži PLAYA DE MASCA, možnost koupání. Odtud lodí podél fantastických, až 900 m vysokých útesů, do městečka LOS GIGANTES. Návrat do hotelu.

4.den (po): Krátká prohlídka hlavního města ostrova SANTA CRUZ DE TENERIFE, v rámci prohlídky obstarání povolenek k výstupu na nejvyšší vrchol ostrova Tenerife i celého Španělska - PICO DEL TEIDE, přejezd do vesnice CHAMORGA na severu ostrova, kde navštívíme vavřínové lesy pohoří MONTANAS DE ANAGA během túry k majáku FARO DE ANAGA. Podle času přejezd na nejvyhledávanější pláž ostrova PLAYA DE LAS TERESITAS. Je to jediná pláž na Tenerife, která není pokrytá černým sopečným pískem. Písek sem byl dovezen ze Sahary. Návrat do hotelu.

5.den (út): Lanovkou pod nejvyšší vrchol Španělska PICO DEL TEIDE (3 718 m n. m.), snadný výstup až do kráteru EL PILÓN, zpět kolem kráteru RAMBLETTA, trek působivou kamennou pouští k monumentu LOS ROQUES v NP LAS CANADAS. Návrat do hotelu.

6.den (st): Okružní túra k bizarním pískovcovým útvarům PAISAJE LUNAR, „měsíční krajina“, jedinečná sopečná formace, kterou neuvidíte nikde jinde na ostrovech. Zároveň se můžeme pokochat nádhernými výhledy na TEIDE i na pobřeží Atlantiku. Návrat do hotelu.

7.den (čt): Odpočinkový den, možnost relaxace na pláži, pro zájemce přejezd na divoké západní pobřeží do jednoho z nejkrásnějších městeček na Tenerife GARACHICA. Prohlídka městečka, které bylo v roce 1706 skoro celé zničeno při výbuchu sopky MONTANA NEGRO a vystavěno znovu. Díky erupci máme možnost se vykoupat v přírodních bazéncích vybudovaných v lávových polích. Dále pokračujeme do ICOD DE LOS VINOS, kde si v místním parku prohlédneme endemitní strom starý 600 let - DRAGO MILENARIO. Návrat do hotelu.

8.den (pá): Dopoledne transfer na letiště, odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000