crosssearch

Středozemní Plavba

Poznávací zájezdy, Španělsko

8 denní plavba luxusní lodí Barcelona - Villefranche (Monaco/Monte Carlo) - Livorno (Florencie/Pisa) - Civitavecchia (Řím) - Neapol - La Goulette (Tunisko) - Barcelona

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:
8 denní plavba luxusní lodí Barcelona - Villefranche (Monaco/Monte Carlo) - Livorno (Florencie/Pisa) - Civitavecchia (Řím) - Neapol - La Goulette (Tunisko) - Barcelona

Den 1 Praha - Gerona (Costa Brava) - Odlet z Prahy; po příletu do Gerony transfer do hotelu.

Den 2 Costa Brava - Volný program v pobytovém hotelu; možnost fakultativních výletů

Den 3 Barcelona - nalodění k okružní plavbě - Volný program v pobytovém hotelu; během dne transfer z hotelu na luxusní loď Sovereign; ubytování; pobyt na lodi s All Inclusive; ve večerních hodinách vyplutí směrem k přístavu Villefranche.

Den 4 Villefranche (Monaco/Monte Carlo) - Villefranche je krásné francouzské městečko vystavěné ve svahu nad mořem v malebném provensálském stylu. Je to také ideální místo k návštěvě sousedního Monaka/Monte Carla (fakultativní výlet). Ve večerních hodinách vyplutí do italského přístavu Livorno.

Den 5 Livorno (Florencie; Pisa) - Příjezd do přístavu Livorno v ranních hodinách. Tento přístav se řadí mezi nejvýznamnější přístavy Středozemního moře. Vystaven byl v 16. století na pobřeží Ligurského moře. Možnost několika fakultativních výletů do Florencie a Pisy. Florencie je nádherně zachovalé středověké město v italském Toskánsku; které je považované za kolébku renesance. Mezi nejvýznamnější stavby tohoto města patří dóm Santa Maria del Fiore s monumentální hlavní kupolí; Starý palác (Palazzo Vecchio) s bohatými uměleckými sbírkami a Starý most přes řeku Arno (Ponte Vecchio). Nejvýznamnější památkou Pisy je starodávná zvonice jejíž stavba byla zahájena ve 12. století. Již během stavby začalo kvůli špatnému podloží docházet k naklánění věže; které pokračuje do dnešní doby. Zvonice patří mezi nejnavštěvovanější místa v Itálii vůbec. Mezi další významné památky města patří katedrála a Baptisterium. Ve večerních hodinách vyplutí do přístavu Civitavecchia.

Den 6 Civitavecchia - Příjezd do přístavu Civitavecchia v ranních hodinách. Významné přístavní město Civitavecchia (možnost fakultativního výletu) je předměstím Říma. V rámci fakultativních výletů je také možno navštívit hlavní město Itálie Řím nebo stát Vatikán. Řím je proslulý velkým počtem památek; které můžete během fakultativních výletů poznat. Ve večerních hodinách vyplutí směr Neapol.

Den 7 Neapol - Příjezd do Neapole v ranních hodinách. V rámci fakultativních výletů je možné navštívit nejznámější památky tohoto krásného města. Ve večerních hodinách nalodění a plavba do Tuniska.

Den 8 La Goulette - V sobotu v poledne příjezd do tohoto afrického přístavu. Z přístavu jsou možné fakultativní výlety do starobylého Kartága nebo muzea Bardo a staré Mediny hlavního města Tunisu. Ve večerních hodinách nalodění.

Den 9 Volný den na palubě lodi a zábava během celodenní plavby na moři.

Den 10 V ranních hodinách návrat do Barcelony; transfer do hotelu; volný program.

Den 11 Volný program v pobytovém hotelu; možnost fakultativních výletů

Den 12 Volný program v pobytovém hotelu; transfer k odletu z Gerony; odlet do Prahy

Změna programu vyhrazena. Aktuální informace a nabídka výletů je k dispozici na palubě lodi a při jejich objednání a zakoupení.

Technická specifikace výletní lodi Sovereign: Loď , kterou provozuje španělské rejdařství Pullmantur Cruises; byla spuštěna na vodu poprvé v roce 1988. Celková tonáž lodi 73;192 tun; délka lodi 268 metrů; šířka 32;3 metrů a ponor 7;6 metrů. Celkem je na lodi 2020 lůžek. Loď má 11 palub určených pro pasažéry. Na lodi se nachází duty free shop; diskotéka; casino; kabaret s večerním programem

Program All Inclusive na palubě: Na palubě luxusní turistické lodi Sovereign program All Inclusive zahrnuje: snídaně; obědy a večeře Program All Inclusive na palubě nezahrnuje:

V ceně zájezdů je zahrnuto: Letenka; ubytování (7 nocí na lodi a 4 noci ve vybraném hotelu); stravování dle nabídky; popsaný program s výjimkou fakultativních výletů na pevnině.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Letištní a bezpečnostní taxa včetně pozemních služeb 1.990 Kč/osoba; doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 40 Kč/dospělá osoba/den a 20 Kč/dítě/den (podrobnosti o pojištění najdete na úvodních stranách katalogu) palivový příplatek dle aktuální situace fakultativní služby včetně výletů z lodi na pevninu; přístavní taxy 4.990 Kč/osoba a servisní poplatek na palubě 65 EUR/osoba (splatný v hotovosti při nástupu na loď)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000