crosssearch

Španělský trojúhelník letadlem (Granada, Sevilla, Madrid)

Poznávací zájezdy, Španělsko

Trasa Malaga | Costa del Sol | Granada | Gibraltar | Cádiz | Jerez | Sevilla | Córdoba | Toledo | Madrid

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do střediska na pobřeží Costa del Sol, ubytování, volno, večeře a nocleh.

2. den: Snídaně, dopoledne volno s možností koupání a odpočinku, odpoledne výlet do hlavního města provincie, Malagy - krásné historické i moderní město, kde mj. navštívíte vyhlídkový hrad Gibralfaro s krásným výhledem na město, Alcazabu, zbytky románského kostela, náměstí Plaza de Merced (rodiště malíře Picassa), procházka městem, návrat do hotelu, večeře a nocleh.

3. den: Snídaně, odjezd na prohlídku Granady - mj. katedrála, Královská kaple, uličky Albaicínu, odpoledne fakultativní možnost prohlídky arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, volno, návrat zpět do hotelu, večeře a nocleh. Po večeři individuální možnost návštěvy představení flamenca.

4. den: Po snídani odjezd na celodenní výlet na Gibraltar - prohlídka britské kolonie, mj. procházka městem, nákupy na pěší zóně a možnost výletu místními minibusy na skály Gibraltaru. Odpoledne odjezd do Cádizu, ubytování, večeře a nocleh.

5. den: Po snídani prohlídka Cádizu – okružní jízda starým městem po obvodu opevnění, krátká prohlídka města, mj. Stará a Nová katedrála, věž Tavira, brána Tierra. Pokračování do Jerezu – prohlídka městečka (mj. katedrála, chrám San Miguel, staré město) a možnost návštěvy starých bodeg (vinných sklípků), kde zraje a podává se tradiční víno neopakovatelné chuti „sherry“. Odjezd do Sevilly, večeře a nocleh.

6. den: Snídaně, Sevilla - prohlídka města (mj. katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar), volno k individuální procházce. Pokračování do Córdoby – prohlídka města (mj. mešita, zahrady Alcázaru, Židovská čtvrť, typické „květinové“ ulice s arabskými patii), ubytování a večeře.

7. den: Po snídani odjezd do středního Španělska, do městečka Toledo – krátká prohlídka mj. katedrála, synagoga, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodover, dle možnosti návštěva tradiční toledské manufaktury. Odjezd do Madridu – okružní projížďka a prohlídka města (mj. Puerta del Sol, Puerta de Alcalá, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce), ubytování a večeře nedaleko Madridu.

8. den: Snídaně a dokončení prohlídky Madridu, volno k procházce městem. Odpoledne odjezd k fakultativní prohlídce královského paláce El Escorial nebo možnost návštěvy galerie a muzea El Prado, ubytování a večeře nedaleko Madridu.

9. den: Snídaně, individuální program v závislosti na letovém řádu, transfer na letiště Madrid a odlet zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000