crosssearch

Španělsko - Slunečné pobřeží

Poznávací zájezdy, Španělsko

Zájezd do jižní části Katalánska kombinuje koupání na zlatých plážích Slunečného pobřeží (Costa Dorada) s návštěvou zajímavých míst na pobřeží (významné historické město Tarragona, malebná Peňiscola s hradem nad mořem) i ve vnitrozemí (kláštery Santes Creus a Santa Maria de...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zájezd do jižní části Katalánska kombinuje koupání na zlatých plážích Slunečného pobřeží (Costa Dorada) s návštěvou zajímavých míst na pobřeží (významné historické město Tarragona, malebná Peňiscola s hradem nad mořem) i ve vnitrozemí (kláštery Santes Creus a Santa Maria de Poblet, městečko Morella, Tortosa).

Program zájezdu

1.den (pá):Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2.den (so):Příjezd na COSTA DORADA – Slunečné pobřeží se zlatými plážemi v odpoledních hodinách. Koupání. Ubytování.
3.den (ne):Výlet TARRAGONA – nejzachovalejší a nejrozsáhlejší římské památky v kraji (římský cirk, Pilátova věž, amfiteátr) a snad nejúchvatnější katedrála v celém Katalánsku. Zastávka u impozantního římského akvaduktu. Odpoledne koupání.
4.den (po):Pobyt u moře. Volných dní můžete využít k individuální návštěvě velkolepého zábavního parku Port Aventura na okraji Salou nebo aquaparku v blízké La Pinedě.
5.den (út):Výlet za „kláštery a vínem“ do vnitrozemí Katalánska do vinařské oblasti, která proslula výrobou „španělského šampaňského vína“. Návštěva prvního z pozoruhodných klášterů – královského KLÁŠTERA SANTES CREUS, který je důkazem nebývalé moci církve v dobách středověku. Zastávka v městečku MONTBLANC. Odpoledne prohlídka nejpůsobivějšího cisterciáckého kláštera SANTA MARIA DE POBLET, který se řadí k nejvýznamnějším památkám v Katalánsku.
6.den (st):Pobyt u moře.
7.den (čt):Výlet za historií templářů podél řeky Ebro pod pohoří Serra de Montsant a na COSTA DEL AZAHAR. Přejezd mezi vápencovými kopci s borovicovými lesy. Návštěva templářského hradu CASTELL DE MIRAVET, který se pyšně tyčí nad údolím řeky Ebro a skýtá panoramatické výhledy. Zastávka v době středověku významném městě TORTOSA s okázalou gotickou katedrálou postavenou na místě mešity. Dále prohlídka historického centra PEŇISCOLY, kterému dominuje hrad postavený templáři ve 13. století. Možnost koupání na krásných písečných plážích Peniscoly.
8.den (pá):Pobyt u moře.
9.den (so):Odjezd z hotelu. Celodenní prohlídka BARCELONY (UNESCO) – věhlasná metropole Katalánska s mnoha památkami (Sagrada Familia – kostel Antoni Gaudího, gotická katedrála, Kolumbův památník, slavná La Rambla aj.) nebo možnost koupání na plážích v Barceloně.
10.den (ne):Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000