crosssearch

Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky

Poznávací zájezdy, Španělsko

Navštívíte všechna známá a turisty vyhledávaná místa Španělska a Portugalska jako v předešlém zájezdu a navíc si zkrátíte dlouhou cestu do Španělska letadlem. Portugalsko vám nabídne vynikající portské víno. V Portugalsku se můžete vykoupat...

Konečná cena za osobu od: 29 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Navštívíte všechna známá a turisty vyhledávaná místa Španělska a Portugalska jako v předešlém zájezdu a navíc si zkrátíte dlouhou cestu do Španělska letadlem. Portugalsko vám nabídne vynikající portské víno. V Portugalsku se můžete vykoupat na krásných plážích vyhlášeného Algarve. Portugalsko to jsou také klenoty gotické architektury klášterů Batalha, Alcobaca a Belém. Portugalsko je také zelený kraj u Atlantiku. Naproti tomu Španělsko nabízí ve své stepní střední části krásná historická města Madrid, Segovia, Toledo a Salamanca. Španělsko je i temperamentní Andalusie se slavnými maurskými památkami. Španělsko je země fiest, milých lidí a chutného jídla.

Program zájezdu :
1.den (ne): Přílet do Španělska, ubytování dle času příletu.


2.den (po): SEGOVIA - vyhlášený římský akvadukt, hrad Alcazar, katedrála aj. MADRID - hlavní město Španělska, Královský palác, park Retiro, Plaza Mayor, Puerta del Sol aj.


3.den (út): Přejezd do Portugalska. Cestou zastávka v historickém univerzitním městě SALAMNCA - Stará a Nová katedrála, nádherné platereskní portály na klášterech, komplex Univerzity, Plaza Mayor, Dům mušlí. Nocleh.


4.den (st): Přístavní město PORTO, známé svým vinařstvím / portské. COIMBRA - univerzitní město, první hlavní město Portugalska. Stará katedrála, kostel sv. Kříže, univerzita. Nocleh.


5.den (čt): TOMAR - historické město, kterému vévodí templářský hrad z 12. století. BATALHA - pro svou krásu ve všech dějinách umění vyzdvihovaný klášter. ALCOBACA- starobylé městečko s klášterem P.Marie. FATIMA - poutní město. Nocleh.


6.den (pá): SINTRA - královské město, jedno z nejstarších v Portugalsku, opěvované pro svoji krásu mnoha básníky. CABO DA ROCA - nejzápadnější výběžek Evropy. LISABON - metropole Portugalska, prohlídka čtvrti BELÉM s nejvýznamnějšími památkami klášterem sv. Jeronýma, Památníkem objevitelů a Belémskou věží. Nocleh.


7.den (so): Přejezd na ALGARVE - jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy. Návštěva LAGOSU - jedno z nejzajímavějších městeček Algarve, příp. koupání na plážích zasazených mezi skalisky. Nocleh.


8.den (ne): SEVILLA - město přezdívané pro svou krásu perlou Andalusie s třetí největší katedrálou v Evropě, s překrásným romantickým zámkem v maurském slohu a bílou židovskou čtvrtí. CORDOBA - bývalé arabské sídelní město. Mešita, židovská a stará čtvrť s typickými bílými stavbami, úzkými uličkami a půvabnými nádvořími. Nocleh.


9.den (po): GRANADA - město zasazené do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády (palác Alhambra, letohrádek Generalife se zahradami). Nocleh.


10.den (út): TOLEDO - krásná katedrála, dům malíře El Greca, synagoga Santa Maria la Blanca aj. Nocleh


11.den (st): Odlet ze Španělska.

Cena zahrnuje :

* pojištění léčebných výloh a storna
* leteckou přepravu
* dopravu dle programu
* průvodce
* 10x ubytování
* 10x snídani (1x snídaňový balíček)
* 5x večeři

Cena nezahrnuje:

* letištní taxy a pal. přípl. (příplatek: 1780 Kč)
* 1/1 pokoj (příplatek: 3900 Kč)


Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000